Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tuner DVB-T Sencor SDB 4002M4

baranek21 11 Dec 2014 13:40 6111 10
    baranek21
    Level 14  
    Szukam wsadu pamięci do tunera dvb-t Sencor SDB 4002M4.
    Pamięć: cFeon Q32B-104HIP.
    Procesor: Novatek NT78316
    liliputek
    Level 11  
    Witam, może podepnę się tutaj do tego tematu odnośnie tego tunera DVB-T, mianowicie chodzi mi o to czy ktoś wie jak zciągnąć hasło blokady menu , został mi w spadku po dziadku dekoder DVB-T sencor SDB 4002M4 , który to miał założone hasło do wejścia menu , dziadkowi się zmarło i hasło zabrał ze sobą , różna kombinacja cyfr nie działa , wszystkie fabryczne też nie , idzie w jakiś sposób zresetować te hasło do ustawień początkowych lub je odczytać , może z epromu?
    Będę wdzięczny za każde wskazówki
    zdzich42
    Level 41  
    Sprawdziłem... podany wsad pasuje choć w podanym modelu z tytułu nieco inna grafika z logo Sencor i zapewne jakieś poprawki softu. Tym firmware "ożywiłem" tuner, następnie aktualizowałem do wersji 4002M4 z pendriva.
    baranek21
    Level 14  
    Ciekawe jakim cudem wsad z tunera na procesorze Mstar MSD7818 będzie działał na modelu z Novatek NT78316?
    baranek21
    Level 14  
    To "se" na końcu modelu robi właśnie różnice. Po płycie głównej widzę, że to tuner na Mstar 7818, nowsza wersja (Second Edition) SDB-4002M4 na Novatek NT78316.
    Dzięki za sprawdzenie. Pozdrawiam
    galad
    Level 18  
    Witam, mam problem z ww tunerem, jest to model sdb 40002 M4 Se, tuner ciągle się restartuje, pojawia sę logo producenta i po ok 7 sekundach tuner się wyłącza, i znów pojawia się logo. Pobrałem wsad pamięci i firmware, ale po podpięciu pendriva do portu usb nie wiem jak wgrać to oprogramowanie, bo ciągle jest ten restart tunera.
    liliputek
    Level 11  
    galad wrote:
    Witam, mam problem z ww tunerem, jest to model sdb 40002 M4 Se, tuner ciągle się restartuje, pojawia sę logo producenta i po ok 7 sekundach tuner się wyłącza, i znów pojawia się logo. Pobrałem wsad pamięci i firmware, ale po podpięciu pendriva do portu usb nie wiem jak wgrać to oprogramowanie, bo ciągle jest ten restart tunera.

ten wsad musisz wgrać programatorem
    baranek21
    Level 14  
    zdzich42 wrote:
    Widzę, że i ja się czegoś dowiedziałem. Pozdrawiam. Masz softa do tego bez se :D

Dzięki zdzich42.
    Soft OK. Tuner działa.
    Pozdrawiam