Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia Lumia 520 - Nie wyświetla się menu

Quuajett 12 Dec 2014 13:17 4320 4
    Quuajett
    Level 7  
    Witam. Mam problem z tel. Nokia Lumia. Telefon niby się włącza normalnie, jest wibracja na początku, potem napis Nokia, potem ekran sieci, następnie niebieskie logo Windowsa na środku ekranu i przechodzi do wygaszacza ekranu tak jak by się nadusiło przycisk blokowania tel. Chce odblokować tel przesuwając palcem do góry i pokazuje mi się kod blokowania tel który oczywiście sam wcześniej ustawiłem, wpisuje go i tu jest problem bo jest czarny ekran. Na górze jest godzina, bateria, połączenie wi-fi i mała karta sim z kłódką. Domyślam się ze chodzi o pin do karty. Dodam, że po aktualizacji mogę jeszcze rozwinąć pasek i widzę jakieś powiadomienia-"nowe powiadomienie 12-05" nic więcej nie mogę zrobić :cry: . Na moje oko to soft się wysypał, ale nie jestem pewny więc zwracam się z prośbą do kogoś kto może miał coś takiego albo domyśla się jak to rozwiązać.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Na początek zrób hard reset.
    Quuajett
    Level 7  
    Jak mam to robić ?
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Quuajett wrote:
    Jak mam to robić ?

Zacznij od wpisania w google nokia lumia 520 hard reset. ;)
    Quuajett
    Level 7  
    Tak wiec po 2 h próbowania w końcu się udało przywrócić ustawienia fabryczne poprzez hard reset i tel działa. Szkoda tylko plików i zdjęć ale ważne, że tel wrócił do formy. Dziękuje Ci tino2003 za te prosta ale skuteczną radę. Pozdrawiam i do zamknięcia.