Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nice 400 - Centrala sterujaca Nice A400 spalony mikroprocesor

Sabinka2014 12 Dec 2014 19:28 3168 11
    Sabinka2014
    Level 8  
    Witam. Nie otwierają się skrzydła bramy pilotem. Serwisant stwierdził ze jest spalony mikroprocesor i nalezy wymienic cała płytę centrali sterujacej( koszt 390-500) . Znalazłam na stronie Nice mikroprocesor kost 49 zł. Zapytuje czy konieczna jest wymiana całej płyty ,czy mozna wymienic tylko mikroprocesor?
    azibik
    Level 32  
    Najlepiej wyślij do NICE z zapytaniem o koszty naprawy.Serwisanci są różni.
    Sabinka2014
    Level 8  
    Azi " mój" serwiasant dokona naprawy, lecz nie wiem czy idzie na łatwiznę wymieniajac cała płytę , a nie mikroprocesor? P.S. mikroprocesor spalił się przez slimaka który utkwił w centralce. :cry:
    arekcom
    Level 14  
    Zadzwoń do NICE i zapytaj za co on jest odpowiedzialny, czy nie ma w nim zaprogramowanych funkcji. Telefon nie gryzie a można zyskać wiele.
    piwkooo
    Level 23  
    Witam.
    Przepraszam że nie w temacie, ale zastanawiam się, jak może wleź ślimak do czegoś co z reguły powinno być wodoszczelne?
    I to chyba jest renomowany producent takowego sprzętu?
    Pozdrawiam.
    azibik
    Level 32  
    A czy widziałeś jak jest wykonany napęd do przesuwnej/typowy/.Ale ślimak wlazł do uchylnej,
    za duże otwory kablowe./
    Sabinka2014
    Level 8  
    Panowie Wy dywagujecie, a mnie chodzi o konkretną odpowiedź vel informację.. Traktujecie mnie jak Dodę elektrodę:( Napisałam o swoim problemie myslac ,ze to powazny portal.). Nie róbcie sobie tzw jaj tylko prosze konkretnie i w temacie.. jezeli macie problem co do slimaka.. to napiszę tak wlazł i juz.. Bardzo prosze o pomoc bo cholernie nie lubię bramy recznie otwierac:) pozdrawiam
    rmepi
    Level 1  
    Napisz czy centrala jest trup czy daje jakieś oznaki życia
    User removed account
    User removed account  
    Sabinka2014
    Level 8  
    Mareczny ja nic nie zarzucam,, ja tylko zadałam pytanie czy serwisant ma racje bo 4stówy piechota nie chodza no wiesz tak mam brame rozwieralna na pilota i jestem samotna kobieta utrzymuje sama dom dla mnie 400 zł na centralkę to duzy koszt, tylko prosze nie pisz ze miałam na brame automatyczn rozwieralna tak miałam w 20o9 roku i co mnam wziasc dzis kredyt aby nie otwierac tej bramy recznie

Dodano po 5 [minuty]:

arec com ty zarty sobie ze mnie robisz!!! nie spodziewałam sie po tym portalu takich odpowiedzi tak durna baba jestem nie znam się na elektronice bo skonczyłam Politechnikę i jestem inzynierem chemikiem , mam jeszce drugi fakultet kochani panowie Jagiellona skonczyłam wydział prawa . no i ta debilna kobieta pisze na tym forum Dziękuje

Dodano po 3 [minuty]:

Ja juz nic nie napisze ignoranci jestescie, portal doradczy Dziekuje za takie rady.. no tak sobie posta wstawiłam bo głupia brunetka jestem. Dziekuje.. Zycze wiele usmiechu w nowym 2015 roku Panowie nie kazda brunetka jest blondynka:)))
    User removed account
    User removed account