Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki nauszne z dobrym basem do 100zł.

Dawid18tt 12 Dec 2014 20:50 1692 4
    Dawid18tt
    Level 12  
    Witam po wysłużeniu moich Sony MDR EX10 (dokanałowe, zepsuły się) w których miałem trochę niedosyt jeżeli chodzi o bas pomyślałem o zmianie na nauszne. Czy mógłby mi ktoś doradzić jakie wybrać słuchawki nauszne szczególnie do dubstepu (czyli bas musi być dobry)? Słuchawki będą używane do Sony Ericssona Live With Walkman, do 100zł i ani złotówki więcej.
    Pozdrawiam.
    wacuu
    Level 12  
    Osobiście używam Senheiser HD 201. Polecam, bo niedrogie i przyzwoite. Ale stricte do dubsów to obawiam się może być ciężko wyhaczyć w granicach stówki
    Dawid18tt
    Level 12  
    Właśnie również myślałem nad Senheiser HD 201 bo teraz w RTV EURO AGD promocja są po 70zł tylko zastanawiam się jak u nich z tym basem, mógłbyś coś napisać? Był bym bardzo wdzięczny ;) Pozdrawiam.
    wacuu
    Level 12  
    Powiem tak: profesjonalistą od opisu parametrów dźwięku nie jestem, ale mnie się słuchało przyzwoicie. Również przeróżnych dubsów :P pierwsze słuchawki które były lepsze, jak porównywałem ze znajomymi, to były sounblastery reacon, ale nie ta półka cenowa. Moim zdaniem to są baardzo dobre słuchawki w tym przedziale cenowym.
    Dawid18tt
    Level 12  
    Okej dzięki Ci za odp zdecydowałem się już i kupuje te słuchawki.
    Pozdrawiam.