Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Władymirec/T25 - W T25 nie działa jedno wyjście hydrauliczne.

12 Gru 2014 21:02 1899 3
 • Poziom 12  
  Witam. Mam T25 rocznik 83r. Hydraulika posiada 2 wyjścia zewnętrzne które są zaślepione. Założyłem szybkozłączki i podpiąłem siłownik hydrauliczny dwustronnego działania. Problem jest taki że siłownik działa tylko w jedną stronę na jednym wyjściu (prawym) natomiast lewe wyjście nie podaje oleju i siłownik się nie chce schować. Moje pytanie jest takie czy to wyjście szybkozłączki lub wyjście hydrauliczne jest jakoś jeszcze zaślepione czy problem tkwi w rozdzielaczu?
 • Pomocny post
  Specjalista Maszyny Rolnicze
  A czy ciągnik przygasa na wolnych obrotach gdy skierujesz tam olej? Sprawdź bez szybkozłączy czasem trafi się felerne i nie otwiera kulka przeloty.
 • Poziom 11  
  Może kolega bierze wajchę na opuszczanie swobodne i dlatego nie działa. U mnie wajcha do góry na podnoszenie i olej idzie na lewą koncówkę ( tę schowaną za filtrem hydrauliki ) Wajcha na dociskanie ( lub jak kto woli na opuszczanie wymuszone ) i olej idzie na prawą tą widoczną z tyłu.
 • Poziom 12  
  Jednak miałeś rację .... szybkozłączka jednak okazała się felerna... dopiero po wymianie na inną wszystko zadziałało poprawnie... ;)

  Widocznie nie wszystko co nowe jest zawsze sprawne.. ;P
  Pozdrawiam