Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Polo Classic - Dorobiony klucz nie pasuje do stacyjki.

12 Gru 2014 21:07 1605 7
  • Poziom 9  
    Witam,
    Mój VW posiada centralny zamek z kluczyka. Postanowiłem dokupić do niego pilot. Skusiłem się na pilot typu scyzoryk, aby mieć 2w1. Do scyzoryka otrzymałem odpowiedni grot (surówkę). Dzisiaj dorobiłem i mam problem, ponieważ dorobiony klucz nie przekręca stacyjki. Do wkładek w drzwi pasuję idealnie, a stacyjki nie chce przekręcić. Dodam, że stary kluczyk nie nigdy nie miał i nie ma problemu z przekręceniem stacyjki. Czy jest to wina źle dorobionego grotu? Poniżej przesyłam zdjęcia obu kluczyków.
    Pozdrawiam, Damian

VW Polo Classic - Dorobiony klucz nie pasuje do stacyjki. VW Polo Classic - Dorobiony klucz nie pasuje do stacyjki. VW Polo Classic - Dorobiony klucz nie pasuje do stacyjki.
  • Moderator Samochody
    Źle dorobiony klucz, stacyjka ma trzy kołeczki i blaszki więcej, klucz mysi być dokładnie dorobiony, do zamków i wlewu paliwa nie potrzeba takiej precyzji.
  • Moderator Samochody
    Wydaje mi się ze tak, poprawić trzeba by całą prawą stronę, tak mi to wygląda.
  • Poziom 15  
    Wyraźnie widać różnice między grotami, być może wkładki w drzwiach są wyrobione i dlatego je otwiera.
  • Moderator Samochody
    Wkładki w drzwiach są tak samo wyrobione jak stacyjka, a prawa prawie w ogóle, tu nie o to chodzi, czytaj ze zrozumieniem.
  • Poziom 9  
    Najprawdopodobniej w poniedziałek znów udam się do tego ślusarza. Niech poprawia ten grot, bo przecież to na oko widać, że ten nowy jest szerszy i być może to jest powodem.