Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak możliwości formatowania HDD WD 320 GB WD3200BUDT Cyfrowego Polsatu

13 Gru 2014 13:59 1818 5
  • Poziom 10  
    Witam,
    Przeszukałem już kilka tematów, ale nie znalazłem jeszcze satysfakcjonującej odpowiedzi na Odblokowanie tego dysku. Niedawno Padł mi w laptopie dysk 250gb próbowałem wykorzystać na pc dysk z dekodera Sagemcom ESI88-320 Dekoder ten mam wykupiony na własność razem z tym dyskiem, Próbowałem go przeformatować różnymi wersjami Linuxów, Windows XP Ale niestety żaden z nich nie widzi tego dysku nawet paragon partition manager Jest tylko Widzialny w win7 JAKO 0,0 MB.
    Wiem, że dysk jest zaszyfrowany Jakimś hasłem NAGRA Czy systemem plików, zmodyfikowanym Firmware niewidzialnym dla komputerów. Dysk w BIOS-ie jest widzialny. Nie ma mozliwosci przeformatowania go na dekoderze. Ktoś może uporał się z tym problemem pochwali ktoś się i wskaże Wszelkie wskazówki ?

Pozdrawiam!
  • Poziom 10  
    może wymiana elektroniki dysku ? wiem, że zmodyfikowane firmware siedzi w tej płytce ale musiałbym zamawiać na allegro jakiś taki sam ale uszkodzony dysk albo z innego włożyć elektronike i przelutować kość ROM-u bo coś takiego te dyski mają ale to jest z tym kawał roboty
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    A Istnieje moźe jakiś najlepszy z najlepszych programów (nawed Płatny) którym mógłbym odblokować ten dysk ?? bo te programy co wymienilem wyźej to go nie widzą MHDD Oraz programy z płyty Hiren's BOOT CD Tez zdaly sie na nic. Próbowałem juź wcześniej wszystkie wersje Linuxów. w BIOS-ie tam gdzie jest widziany dysk to pokazuje mi równieź rozmiar Size: 0 MB
  • Użytkownik usunął konto