Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MP3 Player (no name) mocno warjuje.Czy istnieją serwisy MP3?

08 May 2005 23:33 2439 2
  • Level 10  
    Sprawa wygląda następująca. Mam Mp3 playera (nie mam pojęcia jakiej firmy, ale podobno z podzespołami samsunga). Wszystko było wpożądku, aż wkońcu któregoś razu odłączyłem go od kompa i zaczął masakrycznie wariować tzn. Normalnie jak się wkłada baterie to się nie włącza tylko trzeba jesze przytrzymać przycisk, a teraz po włożeniu baterii, wyświetlacz odrazu się włącza, zaczyna zmieniać kolory tak jak mu się podoba (za każdym razem inaczej). Chwile później na 1 sekune widać menu i się wyłącza, teraz jak chce go uruchomić przyciskiem to nie daje rady znowu trzeba wyjąć i włożyć baterie. Czasem jest tak że wogule nie wchodzi do menu nawet na chwile tylko podświetla się wyświetlacz i mryga tylko zmieniając kolory. Czy istnieje możliwośc naprawy tego odtwarzacza w jakimś serwisie?? Bo przeciesz ten odtwarzacz nie ma nawet ani 1 śrubki i zastanawiam się jak go wogule rozłożyć. Dlatego pytam czy wogule ktokolwiek naprawia takie użądzenia. Najgorsze jest to, że kupiłem ten odtwarzacz od kumpla, który go kupił na allegro w lutym i miał on tylko 3 miechy gwarancji, a ja go kupiłem od niego i po 1 dniu mi się rozwalił. O jeszcze jedno: po podłączeniu do kompa wszystko jest ok- czyli działa on teraz tylko jako dysk przenośny (256 mb). Proszę o pomoc ktokolwiek ktoś coś wie niech pisze. P.S Odtwarzacz wygląda mniej więcej tak http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50433910
  • Level 21  
    Prawdopodobnie będzie uszkodzony procesor.
    Pozdrawiam- noe.
    Kłania się ortografia: "pożądek, wogule, użądzenie, przeciesz...". Można przed wysłaniem sprawdzić pisownię, bez zaglądania do słownika ortogr.
    Proszę moją uwagę potraktować jako życzliwość a nie złośliwość. Jeszcze raz pozdrawiam.
  • Level 43  
    Sformatuj mu pamięć pewnie pomoże (płyta ze sterami się kłania); uzywaj mocnych baterii alkalicznych. Kup nowe słuchawki bo te oryginalne to nie mają zbyt dużej jakości.