Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Nagłośnienie, oświetlenie Behringer, Flash, STX, T.rack Sporo rzeczy.

DBS1 13 Gru 2014 16:54 735 0
  • #1 13 Gru 2014 16:54
    DBS1
    Poziom 6  

Witam, mam na sprzedaż kilka sporych jak i małych gratów, sprzęt używany z głową, niektóre rzeczy są nowe, niektóre używane. Wszystkie rzeczy są sprawne chyba że w opisie przedmiotu zaznaczono inaczej. Zapraszam do kontaktu: 726490828 (Najlepiej napisać sms-a a oddzwonię).
    1. Subbasy estradowe 15TLH30- do sprzedania 4 sztuki kolumn basowych o konstrukcji tubowej o nazwie 15TLH30, zainteresowani tematem wiedzą kto jest konstruktorem powyższych kolumn.
    Paczki zbudowane na przetworniku SYX-a 15.3.800 (Stara mocniejsza wersja)
    Są to bardzo mocne paczki nadające się i do grania niewielkich skromniejszych plenerów jak i do mocnego grania na sali.
    Paczki w wykończeniu pro czyli lakier strukturalny oraz bulpren.
    Skrzynie wyposażone w 4 stalowe uchwyty, kółeczka ułatwiające transport oraz 2 gniazda speakon Neutrik, które dają możliwość łączenia (mostkowania) basów ze sobą.
    Stan kolumn określam jako nowe ponieważ zagrały tylko jedną imprezę, na której grały tylko dwie z czterech sztuk !
    Co zresztą można stwierdzić po wyglądzie który świadczy o ich nowości. Całą resztę czasu przeleżały w domu, dawno temu miałem zakupić busa ale niestety nie wypaliło i dalej nie mam ich czym transportować więc z bólem serca się z nimi rozstaje.
    Nie piszę czym były napędzane ponieważ jeżeli grały prócz tej jednej imprezy to tylko w domu na ampitunerze Cambridge Audio.
    Zapraszam do odsłuchu, przywiezienie czegoś/porównania, nie mam nic do ukrycia.
    Parametry: moc: 800wat rms impedancja: 8Ohm waga: 65kg Cena: 3190zł Cena za cały komplet. Możliwość sprzedaży tylko w komplecie. Lub zamiana, proszę o propozycję.
    Jako gratis dodaje 2 Kable łączeniowe Speakon.
    2. Procesor T.rack DS. 2/4- Procesor w idealnym stanie wizualnym, dlatego że użyty był przez te 3 lata tylko kilkukrotnie (Posiadałem osobne wyjście z cyfrowego miksera i rzadko zabierałem case-a z peryferiami) i tak przestał 3 lata w domu, wszystko sprawne w 100% papiery są, karton też oryginalny może się znajdzie- 450zł
    3. Behringer FBQ3102-Uszkodzony, po około minucie zaczyna wprowadzać swój własny sygnał i radiotor zaczyna się nagrzewać, pewnie jakaś drobnostka, jednak nie mam czasu się w to bawić- 120zł.
    4. Obudowy BR 45-50Hz ze sklejki 18mm, obite kocem, terminal z tyłu z wej/wyj JACK, brak rączek 80zł/szt 2szt.
    5. Końcówki mocy SMOUND K2000 2x1000 2ohm, 2x650 4 ohm, 2x 350 8ohm, ( kopia QSC) końcówki są uszkodzone, uszkodzenie polega na tym że jeden kanał nie działa i świeci na nim clip na stałe, wej/wyj Neutrik w środku, drugi kanał działa w pełni sprawnie.-250zł.szt 2szt.
    6. Głowice ruchome FLASH 15w.- Ruchome głowy flash na 15watowej diodzie, są to małe poręczne główki jednak dają całkiem ciekawy efekt wizualny. Stan BDB
    7. Case 6U Scenika Case na kołach, Osprzęt Penn-a wersja pro grubsza sklejka mieści się w niej T.amp 1400 i pokrewne, stan bdb jak na case małe rysy itp. 250zł
    8. Mikrofon T.bone MB85-beta- Do mikrofonu oryginalny futerał.
    Mikrofon w pełni sprawny, nigdy mnie nie zawiódł, bdb stan wizualny. W czasie użytkowania nigdy nie spadł na podłogę. Bardzo ładne brzmienie, wręcz fantastyczne zważając na cenę mikrofonu.
    Używany był kilkanaście razy na przełomie 2 lat, jako dodatkowy mikrofon dla DJ-a.-110zł

9. Mikser Hollywood z USB- Mikser mimo marki w pełni sprawny, kupiony jako zapas na wszelki wypadek, używany może ze 2-3 razy. Ma 5 kanałów, możliwość podłączenia mikrofonu i podłączenia pen-drive z którego można puszczać muzykę-100zł
    10. Uszkodzone RMP-2 Uszkodzenie polega na tym że odtwarzacze nie oddają płytki, poza tym wszystko sprawne, lasery itp. Czytały wszystko, można naprawić małym kosztem, w serwisie wycenili naprawę na 160zł.- Cena za 2szt-370zł

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów