Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm z możliwością zamykania drzwi bez włączenia autoalarmu

jarekzczechó 14 Gru 2014 02:26 915 4
  • #1 14 Gru 2014 02:26
    jarekzczechó
    Poziom 15  

Witam
    Poszukuję taniego autoalarmu do samochodu vw bora z możliwością sterowania zamkiem centralnym bez uaktywniana alarmu oraz funkcją safe lock.Moje auto ma centralny zamek lecz nie ma fabrycznego sterowania pilotem dotychczas był zainstalowany alarm challenger st800pc który posiadał w pilocie przycisk którym mogłem zamykać i otwierać drzwi bez włączenia alarmu.Niestety padła centralka alarm tylko wyje i nie można go wyłączyć nawet przyciskiem serwisowym.Na allegro są takie alarmy jednak informacje o tych funkcjach często nie są podawane w opisie przyzwyczajony jestem do zamykania auta pilotem oraz blokowania drzwi podczas jazdy gdyż często wożę małe dzieci.Jakie alarmy polecacie bo trochę szukałem i najczęściej jak jest w opisie funkcja zamykania drzwi bez alarmu to niema safe locka lub na odwrót.

0 4
  • #2 14 Gru 2014 10:32
    autoas
    Poziom 41  

Nie szukaj alarmu tylko sterowania centralnego zamka po prostu...jest tego pełno.
    A funkcja "safe lock" w jakim aucie?

0
  • #3 14 Gru 2014 11:59
    jarekzczechó
    Poziom 15  

Jak już pisałem auto vw bora bardziej interesuje mnie autoalarm bo zawsze jest jakieś tam zabezpieczenie mógł bym nawet wykorzystać syrenkę czujniki ultradźwiękowe i zbicia szyby bo takie posiadał poprzedni autoalarm.Instalacja alarmowa też by odpadła bo wykorzystał bym przewody od starego alarmu.Funkcja safe lock była zastosowana w poprzednim alarmie i spisywała się dobrze.

0
  • #4 14 Gru 2014 13:35
    gemiel
    Poziom 19  

Może łatwiej oddać alarm do naprawy. Jeśli kupisz inny, to złącza centralki nie będą przecież takie same. Czyli będzie trzeba podłączać od nowa wiązkę alarmu, a czujniki dodatkowe też raczej nie dadzą się wpiąć od razu do nowej centralki.

0
  • #5 19 Gru 2014 00:39
    jarekzczechó
    Poziom 15  

Problem rozwiązany zakupiłem autoalarm bastion posiada on i safe-lock jak i zamykanie auta bez włączenia autoalarmu.Podłączyłem go bardzo szybko wykorzystując instalację już zamontowaną wystarczyło wylutować gniazdo ze starej centralki i połączyć do niego przewody od nowej centralki potem wcisnąć gniazdo do wtyczki ze starego alarmu.Wszystko działa jak należy łącznie z czujnikami które podłączyłem w ten sam sposób.Dodatkowo alarm miał pilota tzw scyzoryk muszę tylko oddać go do dorobienia pod mój zamek i przełożyć transponder.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo