Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Kenwood KDC-W4737U - odczyt kodu ze wsadu

14 Gru 2014 10:43 1500 11

• Spec od komputerów
    Witam,
    mam odczytany wsad z radia jak w temacie Kenwood KDC-W4737U - potrzebuję wyciągnąć kod lub odblokować.
    Ewentualnie wsad z kodem (i kod oczywiście) który będzie działał (nie tylko przez jakiś czas).
    Kod dostałem, ale albo jest błędny albo już zbyt wiele razy wpisywano źle (uszkodzone było złącze panelu) - na wyświetlaczu jest waiting 4, po odczekaniu 24H i wprowadzeniu kodu znów waiting 4.

W jaki sposób odczytać kod z pliku bin i wyzerować licznik wprowadzanych kodów (oczekiwanie)?
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Cod 7582 safe4
    Zerowanie licznika mogę podać na PW

• Spec od komputerów
    Wsad zgrywałem na wszelki wypadek kilka razy - powinien być ok.
    Po wlutowaniu kości z wsadem kenwood_KDC-W4737U_bez_kodu.BIN - brak wyświelania na wyświetlaczu (ciemny) - tylko podświetlanie klawiszy i pokręteł.
    Wgrałem oryginał i to samo.

Potrzebny jest jakiś reset, dodatkowe czynności, czy coś ubiłem przy lutowaniu (lutowałem hotem)?
  • Poziom 24  
    Kość eeprom ok jak działa zapis i odczyt. Raczej źle zrobiłeś backup pamięci radia i z tąd ten problem. Możliwe że przy wlutowaniu masz zwarcie albo styki pamięci nie łączą. Ja jeszcze nie spotkałem się z takim przypadkiem bym musiał odlutowywać eeprom I2C bym mógł zgrać/wgrać wsad. Jak się zna poprawną pracę szyny I2C to bardzo proste. Pozdrawiam.

• Spec od komputerów
    Brak wyświetlania już rozwiązałem - mój błąd, ale naprawiony.

Na wsadzie kenwood_KDC-W4737U_bez_kodu.BIN też mam "waiting 4"

• Spec od komputerów
    ciesla napisał:
    Spróbuj jeszcze tego.

Na tym też "waiting 4"

• Spec od komputerów
    Pozostałem na oryginalnym wsadzie - zdjąłem ten "waiting" i wpisałem kod - dzięki uprzejmości Kolegi kazek123 radio trafi do samochodu, a nie na części.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Wykopalisko. Zamykam.