Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy trend zacina się

trybi123 14 Gru 2014 21:24 5820 2
  • #1 14 Gru 2014 21:24
    trybi123
    Poziom 9  

Witam! (wiem, że zły dział, ale nie widziałem odpowiedniego, więc wybrałem taki)
    Jestem posiadaczem telefonu Samsung Galaxy Trend i jestem bardzo niezadowolony z jego użytkowania. Telefon ścina się praktycznie we wszystkich aplikacjach w jakie go zaopatrzono. Był już 6 RAZY w naprawie, lecz w serwisie jedynie przeinstalowywano system. Wracał (telefon) z informacją, iż przeprowadzono testy i telefon jest sprawny. Phi. Nic się nie zmieniło. Telefon ciągle się ścina. Dochodzi do sytuacji, że gdy oglądam film na yt i obracam ekran na bok, to widzę pół obrazu, a jego druga część jest czarna.Muszę zawsze wyjmować baterię, gdyż ten gruchot za chiny ludowe się nie "odcina". Za szóstym razem, gdy składałem telefon do serwisu zażądałem wymiany telefonu na bazie gwarancji, lecz wrócił on z powrotem, a producent zrzucił całą winę na mnie, że niby mam za dużo własnych aplikacji. Jest to nieprawda, posiadam jedynie takie aplikacje jak: Facebook, Messeanger, Plemiona, jedną grę, MX Player, Mój Orange i... tyle. Czyżby to było za dużo? W jaki sposób mogę skłonić serwis do tego, aby wymienił mi wadliwy telefon na inny, sprawny?

• #2 15 Gru 2014 11:27
    leonov
    Poziom 39  

Zostaje ci chyba wgranie custom romu, ja żonie wgrywałemstąd.

• #3 15 Gru 2014 16:48
    elemen_th
    Poziom 29  

Słuchaj, powiem tak: jest to budżetowy model samsunga o kiepskich parametrach, nie oczekuj od niego żeby działał jak s5. Chcesz płynnie działający model kup coś taniego z windows phone a jak chcesz androida to modele z minimum 2 rdzeniami i 1gb ramu, wtedy działa to w miarę dobrze.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME