Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

drzwiczki rozdzielnic - Gdzie kupić?

15 Gru 2014 14:36 1590 14
  • Poziom 9  
    Witam.

Drodzy koledzy, poszukuję firmy która ma w ofercie drzwiczki do rozdzielnic. Stare są metalowe, podtynkowe. A chcemy je wymienić na nowe, metal lub plastik. Znacie dostawców?
    drzwiczki rozdzielnic - Gdzie kupić?
  • Moderator - Elektryka
    Wątpię aby obecnie ktokolwiek produkował obudowy rozdzielnic tego typu i części zamienne do nich.
    Może gdzieś w garażu.
    To zwykła ślusarka: kątownik - blacha - spawarka - farba. ;)
  • Poziom 17  
    Ciężko będzie.. Ewentualnie jakiś zakład metalowy.
    Jeśli chodzi o plastiki to firma Karwasz lub Seltar.
    W ofercie chyba mają drzwiczki z ramkami i na zamówienie też robią.
  • Poziom 9  
    Kolego Zbich, i tak sądzę że to się skończy. Mamy swoich blacharzy, dadzą radę zrobić coś takiego. Wykonanie takich drzwi przez firmę zewnętrzną, będzie zbyt dużo kosztować.

@malina998
    Sprawdzę te firmy, może maja coś podobnego wymiarowo. Budowlanka będzie, budynek ma być remontowany, więc obrobią.

Edit:
    Firma Seltar ma w swojej ofercie drzwi na wymiar. Ciekawe czy takie rozmiary robią, trzeba będzie zadzwonić.
    Cytat:
    Drzwi z ramką stosowane do maskowania wnęk. Wykonywane wg wymiarów podanych przez klienta (w zamówieniu należy podać wymiary [szer]x[wys]x[gł]).
  • Poziom 20  
    A nie myśleliście o renowacji jeśli drzwiczki są jeszcze w "jadalnym" stanie? Wystarczy wypiaskować i pomalować proszkowo i będą piękne i to przez wiele lat, a cenowo nie zaboli, na pewno taniej niż wykonanie nowych od zera.
  • Poziom 9  
    Kolego Adam, jest to opcja, i podsunę ten pomysł. Wstępnie chcą nowe, płaskie, nie szpecące. Piaskowanie też możemy wykonać u siebie. Jedynie by trzeba było wstawić kątowniki pionowe na środku, aby łączenie drzwiczek nie odstawało, i wstawić rygle pionowe.
  • Poziom 31  
    Te kubiaka wytrzymają ze dwa tygodnie.
    Dobrym pomysłem jest renowacja starych drzwiczek.
    Osprzęt w takich miejscach musi być pancerny, w przeciwnym wypadku młodzież szybko się z nimi szybko upora.
  • Poziom 9  
    Kol. Shulc, widziałem te ramki rewizyjne, ale są za małe. Największa to 600x600. Więc odpada.

Kol. Bartek_p, nie musi, to jest biurowiec na terenie fabryki, więc młodzież tu nie zagląda :)
  • Poziom 31  
    W takim razie choćby kubiak robi na wymiar jakie sobie zazyczysz. Jest dużo firm produkcyjnych rozdzielnie czy drzwiczki na zamówienie. Proton ze Swarzędza robi ładne i dość tanie
  • Moderator Energetycy
    Zapytaj również TUTAJ
    Robią na zamówienie, zgodnie z życzeniem.
  • Poziom 24  
    A może przy okazji remontu znajdą się pieniądze na wymianę całych rozdzielnic?:)
  • Poziom 9  
    Witam kolegów.

Rozesłałem do wszystkich maile z zapytaniem. Czekam na odpowiedzi.

@gogi20,
    W 2-ch są głowice telefoniczne, a w mojej, elektrycznej, są wymienione bebechy. Więc jakotaka wymiana była.