Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Delonghi Magnifica Elegance ESAM 3600 - brak reakcji na włączanie nic nie działa

mariuszmat3 15 Dec 2014 17:51 4491 2
    mariuszmat3
    Level 9  
    Witam.
    Proszę o pomoc mam ekspres Delonghi Magnifica Elegance ESAM 3600. Ekspres po podłączeniu do prądu martwy nic nie nie działa. Nie włącza się na wyświetlaczu ciemno, czasami słychać tylko pracę młynka i nic nie można zrobić. Proszę o pomoc może ktoś wie co może być przyczyną i ile by kosztowała naprawa? Czy się opłaci naprawiać.
    Z góry dziękuję
    BRum
    Level 21  
    Piszesz,że jest martwy ale czasem słychać pracę młynka.Coś to mało możliwe.Jeżeli tak miałoby być to młynek musiałby pracować cały czas od momentu włączenia do sieci.
    Na bank padła elektronika,reszta to kwestia kosztów,może się da naprawić a wymiana na nową to min 350PLN.
    Resztę na priva.
    Rafcix8
    Level 1  
    Ja się podłącze pod pytanko mam expres magnifica ktory po podłączeniu do prądu daje oznaki zycia tzn. Kontrolki mrugna i zaczyna buczec po chwili gdy juz zakonczy (ok. sekundy) gdy próbuje go włączyc wogóle nie reaguje na przycisk power czy to może plytka sterująca?? A moze inna przyczyna dodam jeszcze ze kilka tyg. Temu zrobił podobnie ale wtedy reset wystarczyl a teraz nic.