Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes a gaz

09 Maj 2005 12:11 1338 4
  • Poziom 23  
    witajcie
    jestem użytkownikiem mercedesa 124 z silnikiem 3.2 24v z pięciobiegową automatyczną skrzynią biegów
    ceny benzyny doprowadzają mnie powoli do szału ale auta nie chciłbym się pozbywać.jedyna alternatywa to niestety gaz
    z doświadczenia wiem,że mercedesy "nie lubią gazu" a tym szczegolnie w automacie
    na dodatek to jest kombi a zapasówka "jest stojąca" a butla w bagażniku mnie nie urządza
    czy jest jakieś rozsądne wyjście?
    z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
  • Poziom 16  
    Witam. Szczerze to żaden silnik gazu nie lubi, ale wiara zakłada i jeździ. Zakładaj i sie nie martw, na silniku merca troche pojeździsz. Pozdro
  • Poziom 11  
    tylko gaz musi byc dobry-tu podejdzie tylko 4 generacja czyli wtrysk gazu-cena instalki niestety koło 5000-6500 zł....
  • Poziom 30  
    Przede wszystkim ktos kto by ci ten gaz zakladal to musi sie znac na rzeczy i miec doswiadczenie z mercedesami. Z tego co wiem to klopotliwe sa mercedesy z mechanicznym wtryskiem. Mysle ze tutaj najlepszym rozwiazaniem bedzie sekwencyjny wtrysk gazu jednak cena za zalozenie do tego silnika bedzie sie wachala w granicach 6 tys zl i nie warto niekiedy oszczedzac. Tak ze policz ile jezdzisz i czy jestto warte bo ta suma troche sie bedzie wracala ale im wiecej auto pali benzyny tym szybciejsie to wraca.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 23  
    temat uważam za zakonczony
    wszystkim serdecznie dziękuję