Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

samsung RL41WGIH - gasn帷e 鈍iat這

mareksad1980 17 Gru 2014 18:44 1377 5
  • #1 17 Gru 2014 18:44
    mareksad1980
    Poziom 2  

witam. posiadam lod闚ke samsung rl41wgih . od jakiegos czasu zacze這 w niej gasnac swiat這( listwa led) . teraz to juz jest tak ze po otwarciu od razu gasnie i sie nie zapala. na gorze lod闚ki znajduja sie dwie plytki do sterowania ( jestem laikiem) na tej prawej sa dwa przekazniki z ktorych jeden wlacza swiat這. co zauwazylem to w nim normalnie cos sie b造ska a jak go stukne palcem to na chwile zapala swiatlo. odczyta貫m jego oznaczenie Tyco oz-ss-112lm1. wymiana nie wyglada na skomplikowana tylko gdzie to kupi??????? samsung RL41WGIH - gasn帷e 鈍iat這

0 5
  • #2 17 Gru 2014 20:49
    gabares
    Poziom 18  

W sklepie elektronicznym !!! Lub przez internet ..Co za problem??

0
  • #3 18 Gru 2014 00:05
    mareksad1980
    Poziom 2  

gabares napisa:
    W sklepie elektronicznym !!! Lub przez internet ..Co za problem??

problem, bo nie mam dost瘼u do sklepu elektronicznego a spr鏏uj znale踵 to przez internet...

0
  • #5 18 Gru 2014 13:36
    mareksad1980
    Poziom 2  

ja rozumiem ze to nie problem dla kogos kto sie zna... ja jestem laikiem, jedno co wiem to ze ten przekaznik blyska i smierdzi. staralem sie znalezc taki sam bo byl bym w stanie sam to zmienic ale takich samych nie moge znalezc. dodam ze mieszkam w UK.
    znalazlem takie na ebay
    http://www.ebay.co.uk/itm/RELAY-PCB-SPST-NO-1...al_Components_Supplies_ET&hash=item5afe4def94
    i ten ze wlasnie jest taki sam zamontowany obok tego lm1

ale ten ma 8 nozek a nie 6...

nie jeste tez pewien czy ten moj co szwankuje odpowiada tylko za oswietlenie czy moze za jeszcze cos?

doda貫m dwa zdjecia dla objasnienia

0
  • #6 18 Gru 2014 14:17
    krzysio61
    Poziom 19  

Witam. Spr鏏uj mo瞠 uda si go rozebra i wyczy軼i styki je瞠li s zanieczyszczone.

0