Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TP-LINK i HUAWEI - TP-LINK TL-MR3220 + HUAWEI E3272

S1LENT 19 Dec 2014 00:10 3084 3
    S1LENT
    Level 8  
    Witam. Otóż niedawno zakupiłem router TP-LINK TL-MR3220, by podlączyć do niego modem HUAWEI e3272. Konfiguracja routera przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Natomiast gdy podłączyłem modem, ciągle było napisane " identyfying... "(na modemie migała jasnoniebieska dioda). Zdziwiłem się, gdyż kolega posiada ten sam router i u niego nie było jakiś większych problemów z modemem. Oczywiście do sprawdzenia, czy router nie jest zepsuty, podłączyłem modem HUAWEI E3276 i wszystko działało pięknie ( oczywiście obydwa modemy są kompatybilne z tymże routerem, a wersja tego routera to 2.3 ).

Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem, i mógłby mi pomóc?
    banankb
    Level 13  
    Ja korzystałem z z tl-mr3420 ale na oryginalnym oprogramowaniu nie dało się używać. cały czas się zawieszał nieraz nie wykrywał modemu. sygnał wifi zrywał się za ścianą. ogólnie kilka razy dziennie trzeba było go restartować. ale po zmianie na http://eko.one.pl/ wszystko było ok a nawet lepiej
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    Podpiął bym modem przez hub USB z zasilaniem, przy słabszym sygnale wzrasta pobór mocy przez modem.
    S1LENT
    Level 8  
    Nie próbowałem tego robić, gdyż okazało się, że wystarczyło zrobić upgrade Firmware.

Temat do zamknięcia.