Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odkurzacz bezworkowy cyklonowy hepa

monuai 19 Dec 2014 02:30 34335 17
    monuai
    Level 15  
    Witam,
    na allegro pojawiła się niby okazja cenowa pewnego odkurzacza, jakim jest ODKURZACZ BEZWORKOWY CYKLONOWY HEPA MOC 3000W, cleanmaxx

Czy ktoś miał doczynienia z tym wynalazkiem? niestety nie mogę znaleźć żadnych opini w internecie, a produkt na allegro sprzedaje się masowo

Zastanawiam się nad zakupem, a kwota 250-300pln bardzo by mi odpowiadała.
    Dziękuję zainteresowanym tematem,
    pozdrawiam
    andrzej.bolek
    Level 1  
    kupiłem taki odkurzacz na allegro totalna porażka chińszczyzna bardzo slabo ciągnie
    delikatny strasznie głosny nie da sie nim odkurzać. nie polecam
    monuai
    Level 15  
    Odkurzacz bezworkowy cyklonowy hepa

mowa o tym? robili testy i wyglądało że ma dużą moc wciągania
    andrzej760129
    Level 1  
    Doktor2409 (0) (Kupujący) Negatywny 19 gru 2014, 15:57 4808326540 Pokaż
    UWAGA!!! NIE KUPUJ !!! - Odkurzacz który zakupiłem niby 3000W ma niecałe 1800 - owszem pisze 3000W. Nawet kłamcy nie raczą odpisać na lawinę maili. Niby niemiecki , a śmierdzi chińszczyzna.To przestroga dla naiwnych - nie kupujcie gówna!!!.

Dodano po 4 [minuty]:

to ten http://allegro.pl/show_item.php?item=4808326540
    3ndriu
    Level 9  
    Lekko odkopuję temat, bo alledrogo dalej promuje ten sprzęt, a google wysłało mnie tu po opinię.
    Komentarz wskazany przez andrzej760129 jest już unieważniony, ale nie sugerowałbym się tym. Jak co, to znalazłem więcej opinii użytkowników (po niemiecku): Link.
    Podtrzymuję opinie innych, nie kupować.
    monuai
    Level 15  
    szkoda tylko, ze tak duzo ludzi dalo sie nabrac na chwyt marketingowy....
    nihu
    Level 2  
    Tragedia!!! To nie odkurzacz tylko grzejnik! Strata pieniędzy. Nie ciągnie. Grzeje się okropnie. Zapycha się. Porażka totalna! Nawet go nie odsprzedam bo miałabym wyrzuty sumienia, że obciążam kogoś takim g****m. Nie kupujcie!!! Niemcy nas wydymali z tym czymś!
    xbajt
    Level 16  
    Niesety ale ta akurat marka odkurzaczy nie zbiera dobrych opinii w sieci. Sam wprawdzie nie miałem z nim do czynienia ale wiem,ze znajomi mają odkurzacz od tej firmy i również nie polecali. Jakiś czas temu kupowałem sobie nowy sprzęt do domu. Również zdecydowałem się na mniej znaną markę, konkretnie Adler ale w przypadku tego odkurzacza jestem zadowolony.Ma dobry ciąg oraz jest wyjątkowo cichy w porównaniu do mojego poprzedniego odkruzacza ( starszy model Zelmer).
    Możesz sobie jeszcze zajrzeć na stronę:
    http://www.valhalla.pl/cichy-odkurzacz-ktory-kupic/ - aktualnie jest tutaj wpis na blogu o tym czym się kierować przy wyborze odpowiedniego odkurzacza.
    Soniamamusia
    Level 1  
    Mam dokładnie ten odkurzacz i jestem z niego bardzo zadowolona. Ciąg ma taki, że stopą muszę dywan przytrzymywać, aby się nie przesuwał podczas odkurzania. Trzeba tylko przeczytać instrukcję i zgodnie z nią urzytkować. Po każdym użyciu należy opróżnić pojemnik i wypłukać filtr. Ot cała filozofia. Nie robię tego za każdym razem, ale raz na tydzień, czy dwa, w zależności ile korzystam i od dłuższego czasu odkurzacz sprawuje się bez zarzutu.
    nihu
    Level 2  
    ojjj...soniamamusia, "Mam dokładnie ten odkurzacz i jestem z niego bardzo zadowolona. Ciąg ma taki, że stopą muszę dywan przytrzymywać, aby się nie przesuwał podczas odkurzania."

To ja Ci zazdroszczę, bo tego właśnie oczekiwałam. Widocznie mnie i większości trafił się bubel :cry: Jesteś szczęściarą :D
    Nie ma mowy żeby mój odkurzacz był czyszczony raz w tygodniu. W trakcie każdego odkurzania do trzech razy opróżniamy pojemnik, po skończonej pracy pierzemy filtr i myjemy pojemnik. I tak co drugi dzień. Jesteśmy tym tak zmęczeni, że przeprosiliśmy starego Zelmera, posklejanego taśmą.
    EL G FRESH
    Level 9  
    szukałem opinii na temat tego odkurzacza
    http://www.ceneo.pl/49106718#tab=spec
    lub drugi link (producenta)
    http://berlinger.com.pl/pl_PL/p/Odkurzacz-bezworkowy-cyklon-3000/194
    ale ma wątpliwości czy to jest dobry odkurzacz. Tak szczerze mówiąc to przypomina z opisu ten o którym była dyskusja tutaj.
    Czy to nie będzie ten sam sprzęt? Czy to zmiana "chwilowa" marki żeby znów nabrać ludzi? hmmm jestem przed zakupem odkurzacza i mam duże wątpliwości.
    Może ktoś kupił taki odkurzacz to doradzi swoją opinią.
    monuai
    Level 15  
    W tej cenie nie spodziewałbym się cudów. Kupiliśmy znanej marki odkurzacz w kwocie około 450 zł, I szczerze mówiąc odkurzacz robi niezłą robotę. Niestety jak to przystało na bezworkowe - trzeba przed każdym odkurzaczenim opróżnić pojemnik i wytrzepać brud z filtra (a raz na jakiś czas wystarczy go wymyć)

Ale, mi to w ogóle nie przeszkadza, przeczyszczenie i opróżnienie trwa około 2-3 minut :) Lepsze to niż wymiana worka i układanie go w odkiurzaczu.

Wtedy ssanie jest jak w nowym odkurzaczu.
    InstalacjeTV
    Level 11  
    Powracam do tematu, poszukuję dobrego odkurzacza do domu...
    Widzę, że wspomniany tutaj
    ODKURZACZ BEZWORKOWY CYKLONOWY HEPA BERLINGER 3000
    Ma rewelacyjną sprzedaż!
    Na znanym portalu aukcyjnym cały czas około 800-900 sztuk się sprzedaje.

Czy w tej cenie będzie to dobry wybór?
    Borutka
    Level 29  
    InstalacjeTV wrote:
    Powracam do tematu, poszukuję dobrego odkurzacza do domu...
    Widzę, że wspomniany tutaj
    ODKURZACZ BEZWORKOWY CYKLONOWY HEPA BERLINGER 3000
    Ma rewelacyjną sprzedaż!
    Na znanym portalu aukcyjnym cały czas około 800-900 sztuk się sprzedaje.

Czy w tej cenie będzie to dobry wybór?

Z wyglądu prawie jak Dyson ;). Tylko co oznacza 3000 ? Bo jeżeli to jest moc pobierana, to tyle może pobierać wózek widłowy a nie odkurzacz. Jeżeli zaś chodzi o moc ssania, to w bardzo dobrym odkurzaczu wynosi ona ok. 300W. Jednym słowem chińskie waty. No i jaka jest dostępność filtrów. Jeżeli to jest filtr Hepa, to z pewnością w tej konfiguracji pracy za niedługo zapcha się na amen.
    pecu1987
    Level 1  
    Witam jesteu użytkownikiem tego odkurzacza od 3 miesięcy. Przez ten czas bardzo dobrze sie sprawował "wysysał" dosłownie wszystko łącznie z panelami. Po tych 3 miesiącan nagle stracił moc zapchał się jeden z filtrów dokładnie ten Odkurzacz bezworkowy cyklonowy hepa

Dodam ze po każdym odkurzaniu wszystko czyściłem wodą, może to był błąd. Zrobiłem w nim dziurę i ciągnie jak nowy ale jeden filtr juz nie spełnia swojej roli.....
    Borutka
    Level 29  
    pecu1987 wrote:

Dodam ze po każdym odkurzaniu wszystko czyściłem wodą, może to był błąd. Zrobiłem w nim dziurę i ciągnie jak nowy ale jeden filtr juz nie spełnia swojej roli.....

Ten filtr nie jest przeznaczony do mycia. Jeżeli chodzi o filtry zmywalne, to nie ma potrzeby częstego ich mycia. Warto przeczytać instrukcję obsługi odkurzacza.
    JangoFett90
    Level 1  
    Witam,

Własnie tez mam problem z odkurzaczem co ma taki sam filtr, bardzo szybko sie zatyka i moc ssania jest niska, a sprzedawca za filtr chce 20zł+ wysyłka. Czy ten filtr okrągły co jest w komorze on jest wymagany do uzytkowania? Czy jakbym go własnie zdjął albo porobił dziurki to czy silnik moze sie zepsuc? Tylni filtr jest cały czysty, ale ten okragly ciagle sie zatyka. Bo w odkurzaczach workowych filtr jest tylko z tylu doslownie taki sam jak moj tylni. Ten okragly jest tylko problematyczny