Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirpool ADG 655

21 Gru 2014 13:30 1515 7
  • Poziom 6  
    Witam,
    Objawy usterki są następujące: Po uruchomieniu zmywarki dioda ciągle miga, pompa zaczyna chodzić przez chwilę i się zatrzymuje. Programator został sprawdzony w serwisie, jest sprawny. Zostało wgrane nowe oprogramowanie, po którym nie ma żadnej poprawy. Serwis stwierdził "błąd wycieku wody".
    Otworzyłem zmywarkę od spodu, żadnego wycieku nie ma a błąd jest ten sam.
    Co może być przyczyną usterki?
    Za wszelką pomoc, dziękuję.
    Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Uszkodzony lub zablokowany brudem czujnik wody.
  • Poziom 6  
    W którym miejscu znajduje się czujnik wody,proszę o odpowiedz.
  • Poziom 1  
    A moja Whirlpool dziś padła, nie wiem czemu... ;/ jak podnoszę tego grzybka to jakby zasysa ale poza tym nic ;/
  • Poziom 6  
    Dziękuje za podpowiedz,sprawdzę czujnik i dam odpowiedz po niedzieli
  • Poziom 6  
    Po sprawdzeniu hydrostatu nie było przejścia przez styki,był zabrudzony.Po wymyciu hydrostatu przejście przez styki pojawiło się,zamontowałem,podłączyłem i przygotowałem do pracy.Po uruchomieniu do pracy pompa odpompowuje wodę,pracuje przez kilka minut,ale nie pobiera wody i dioda cały czas miga.Jaka jest dalsza przyczyna proszę o odpowiedz.
  • Poziom 8  
    Hej,
    Miałem podobne objawy w mojej ADG 6240 FD.
    Włączała się, nie pobierała wody, pikała i się wyłączła. Już nie pamiętam jaki miałem błąd. Okazało się, że w pompie był zablokowany wirnik kawałkiem szkła (żona parę dni wcześniej zbiła kieliszek przy wyciąganiu ze zmywarki). Serwisant mówił, że nawet pestką potrafi się pompa zapchać.
    Sprawdź czy masz czystą pompę.
    Pozdrawiam