Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung - Połączenie laptopa z telewizorem HDMI

pateffon 21 Gru 2014 17:38 1026 4
  • #1 21 Gru 2014 17:38
    pateffon
    Poziom 12  

Witam
    Laptop samsung NP550P7 podłączam go do telewizora sony przez kabel hdmi i jest dziwna rzecz bo po podłączeniu telewizor przechodzi w tryb AV a powinien przejść w tryb PC ? W trybie AV nie ma możliwości wtedy ustawienia najwyższej rozdzielczości natomiast w trybie PC ( w telewizorze ) obraz był o wiele ładniejszy i rozdzielczość była maksymalna ?
    Dodam że kiedyś laptop bez problemu się łączył z telewizorem w trybie PC ? od jakiegoś czasu nie ma takiej możliwości telewizor pokazuje komunikat że jest brak synchronizacji ? Kabel jest dobry bo w tryb AV przechodzi ale jak wspomniałem nie ma maksymalnej jakości obrazu ?

0 4
  • #2 21 Gru 2014 18:37
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

A port HDMI w tv skalibrowany pod PC (w instrukcji tv powinna być taka informacja, jak to ustawić).

0
  • #3 21 Gru 2014 19:43
    pateffon
    Poziom 12  

Wcześniej żadnej kalibracji nie robiłem podłączałem laptopa do TV i samo się łączyło pod PC i nic nie robiłem i obraz sam przeskakiwał z laptopa do telewizora ?
    Poszukam jeszcze w instrukcji telewizora może coś takiego jest

0
  • #4 21 Gru 2014 20:55
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

pateffon napisał:
    samo się łączyło pod PC i nic nie robiłem i obraz sam przeskakiwał z laptopa do telewizora ?

Czasami tv ma wyraźnie opisany port HDMI jako HDMI/PC - upewnij się, że do właściwego portu w tv komputer podłączyłeś.

0
  • #5 27 Gru 2014 12:44
    pateffon
    Poziom 12  

Chyba wina mojego starego sony , bo wczoraj podłączyłem pod nowszy model tv sony i bez problemu full hd i sam przerzucił obraz.
    Zobaczę jeszcze właśnie ten drugi port hdmi może to przez to

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo