Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep HeluKabel
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

kia sportage 2001 2.0td - Kontrolka temperatury wody

22 Gru 2014 10:32 1107 9
  • Poziom 11  
    Witam
    Mam pytanie czy prawid這we jest to, 瞠 wskazania temperatury p造nu ch這dz帷ego na wska幡iku podczas jazdy jest prawid這wa a tak przynajmniej mi si wydaje, a gdy postoi na biegu ja這wym spada do zera. Wentylator w tym aucie ch這dzi ca造 czas.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 43  
    fruwaj napisa:
    Witam
    . Wentylator w tym aucie ch這dzi ca造 czas.

A nie powinien chyba 瞠 wisco
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 11  
    andrzej20001 napisa:
    fruwaj napisa:
    Witam
    . Wentylator w tym aucie ch這dzi ca造 czas.

A nie powinien chyba 瞠 wisco

Chyba wisco, ale nie znam si na tym
  • Poziom 12  
    A klime masz w陰czon? Na postoju nie spada do zera a do oko這 70*C gdzie wska幡ik wtedy opada. Kupi貫 diesla wi璚 nie dziw si, 瞠 nie nagrzewa sie tak jak benzyna. Wiesz co to wisco? Chyba nie.
  • Poziom 11  
    Z這ta napisa:
    A klime masz w陰czon? Na postoju nie spada do zera a do oko這 70*C gdzie wska幡ik wtedy opada. Kupi貫 diesla wi璚 nie dziw si, 瞠 nie nagrzewa sie tak jak benzyna. Wiesz co to wisco? Chyba nie.

Klima jest wy陰czona, wskaz闚ka opada na sam d馧. Wiem 瞠 diesel si d逝瞠j rozgrzewa, tylko zastanawia mnie to dlaczego dosy szybko ta wskaz闚ka opad豉 na d馧, czy a tak wentylator wych這dzi p造n? sta貫m na postoju przy w陰czonym silniku nie d逝瞠j ni 5 min. A tak na marginesie o co chodzi z tym wisco?
  • Poziom 12  
    Wpisz sobie w google "visco" i poczytaj.
    A skoro klimy nie ma a wentylator pracuje to czas na diagnostyk.
  • Poziom 11  
    Z這ta napisa:
    Wpisz sobie w google "visco" i poczytaj.
    A skoro klimy nie ma a wentylator pracuje to czas na diagnostyk.

Klima jest tylko jej nie w陰cza貫m. Ju wiem co to visco w tym aucie i wydaje si, 瞠 wszystko z nim jest OK.
  • Poziom 12  
    Widzisz, czyli wystarcza這 u篡 wyszukiwarki. Kiedy mia豉m tak kie tylko w benzynie :P St康 znajomo嗆 visco.
  • Poziom 10  
    W moim sportage z 2 litrowym silnikiem benzynowym z 2000r jest wiskozowe sprz璕這 w wentylatorze i wentylator chodzi ca造 czas. Moim zdaniem termostat odcina ma造 obieg i ch這dzi ch這dnic. ζtwo to sprawdzi. Po uruchomieniu silnika przewody gumowe grube od ch這dnicy s gor帷e a jak dotkniesz powierzchni ch這dnicy jest ch這dna, gdy termostat zadzia豉 ch這dnica robi si gor帷a. Wska幡ik temperatury w moim stoi jak drut po osi庵ni璚iu pewnego wychylenia i wszystko jest ok, znaczy to 瞠 automatyka dzia豉 dobrze. Mo積a to r闚nie sprawdzi prostym programem diagnostycznym pod陰czaj帷 laptopa do auta. Kupi貫m za oko這 30 z kabel do sportage.
  • Poziom 11  
    01krzysiek napisa:
    Mo積a to r闚nie sprawdzi prostym programem diagnostycznym pod陰czaj帷 laptopa do auta. Kupi貫m za oko這 30 z kabel do sportage.

Mo瞠sz mi powiedzie jaki kabel kupi貫? Ja pr鏏owa貫m przez autocoma ale lipa.

W moim przypadku podczas jazdy wskaz闚ka si d德iga, ale obroty musz by powy瞠j 2000, wystarczy 瞠 sie zatrzymam i chwil postoj na biegu ja這wym i wskaz闚ka opada na sam d馧