Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fifa 14 bardzo się zacina

22 Gru 2014 13:19 1641 11
  • Poziom 6  
    Mój Komp:
    4 GB Ram
    2,5 GHZ
    Nvidia Geforce
    I Intel Pentium
    Inside

Mam ustawioną rozdzielczość 1280x720
    I jakość renderowania- Wysoka

Menu normalnie płynnie chodzi... natomiast gdy przejdę do meczu to przez chwilę było płynnie i zaraz potem bardzo się ścinało... I dalej, jest powtórka gola, chodzi płynnie.. przechodze do meczu znów zacina! Co mam zrobić ?

Na starym kompie ( 2GB Ram-1,5 GHZ, Grafika zintegrowana) chodziło na takich ustawieniach płynnie a tu? że lepszy komp to i tak dużo gorzej działa!

FIFA ORYGINALNA

• Poziom 43  
    Jak to lepszy, skoro nawet konfiguracji poprawnej nie podałeś?
  • Poziom 43  
    Podaj parametry komputera bo to co podałeś wygląda jak opis samochodu przez blondynke - kolor niebieski, 4 koła, coś tam rzęzi z przodu ale nie chce jeździć.
  • Poziom 6  
    wariato napisał:
    Podaj parametry komputera bo to co podałeś wygląda jak opis samochodu przez blondynke - kolor niebieski, 4 koła, coś tam rzęzi z przodu ale nie chce jeździć.

Myślałem, że tyle wystarczy.. no ale cóż...
    Nie znam dokładnie sprzętu, ponieważ to nie jest mój komputer.
    Ale podam to co znam:

Karta Graficzna:

Intel(R) HD Graphics
    NVIDIA GeForce 610M

Procesor:

Intel(R) Pentium (R) CPU B960 @2.20 GHz (x2)

(Tutaj przepraszam, ponieważ napisałem, że 2,5 Ghz.. trochę się pomyliłem.
    Dawno patrzyłem tutaj na specyfikację komputera)

Windows 7 Professional

Jeśli jest coś jeszcze potrzebne to piszcie, sprawdzę. Trochę ciemny jestem jeśli chodzi o sprzęt itp. WIĘC NIE HEJTOWAĆ :D
  • Poziom 43  
    OK coś już wiemy, ten laptop nie spełnia wymagań zalecanych gry, także jeśli gra ma działać bez zacinania trzeba obniżyć maksymalnie detale do najniższych. Ogólnie to nie jest sprzęt do gier także nie ma co się dziwić.
  • Poziom 6  
    wariato napisał:
    OK coś już wiemy, ten laptop nie spełnia wymagań zalecanych gry, także jeśli gra ma działać bez zacinania trzeba obniżyć maksymalnie detale do najniższych. Ogólnie to nie jest sprzęt do gier także nie ma co się dziwić.

To jest dziwne...
    Ponieważ tak jak wspomniałem poprzednio, na starym komputerze

( 2GB Ram 1,5 GHz Intel Pentium) (Nie wiem na razie więcej, ponieważ zepsuł mi się i nie mogę sprawdzić) chodziło na tych detalach płynnie a komputer gorszy.

Podam może model: Mój obecny- Lenovo B580
    Poprzedni:- B570e

I teraz druga sprawa, całość chodzi płynnie.. powtórki chodzą płynnie (w sensie płynnie pokazuje) i animacje również ( gniew, radość piłkarza) Menu, także .

Wszystko pięknie działa. Nawet po rozpoczęciu meczu po około 20 minutach meczu zaczyna się zacinać.

I myślę, że to nie jest wina sprzętu.

Ponieważ tak samo było na wyższych wmaganiach i niższych, i niestety nie wiem co ma poradzić. :cry:
  • Poziom 43  
    Spróbuj przeinstalować grę, doinstalować patche i łatki jeśli zostały wydane. Sprzęt się nie przegrzewa? Sterowniki aktualne?
  • Poziom 6  
    wariato napisał:
    Spróbuj przeinstalować grę, doinstalować patche i łatki jeśli zostały wydane. Sprzęt się nie przegrzewa? Sterowniki aktualne?

Raczej nie sądze aby przeinstalowanie pomogło.
    Wszystko aktualne.
    Dałbyś jakiś link do takich łatek ?
  • Poziom 25  
    Spróbuj dać wysoki proces Fify w menedzerze zadań u mnie pomogło i gra chodzi normalnie
  • Poziom 6  
    kozak69 napisał:
    Spróbuj dać wysoki proces Fify w menedzerze zadań u mnie pomogło i gra chodzi normalnie

A miałeś ten sam problem?
    Spróbuje, dzięki.

Dodano po 34 [minuty]:

[quote="doliver025"]
    kozak69 napisał:

A miałeś ten sam problem ?
    Niestety u mnie nie działa :(
  • Poziom 25  
    U mnie od samego początku sama gra sie przycinała i mi pomogło ustawienie priorytetu na wysoki.
    W opcjach Fify masz jeszcze wyłączenie Aero w win 7 może tego spróbuj
  • Poziom 6  
    kozak69 napisał:
    U mnie od samego początku sama gra sie przycinała i mi pomogło ustawienie priorytetu na wysoki.
    W opcjach Fify masz jeszcze wyłączenie Aero w win 7 może tego spróbuj

Opcja: Wyłącz motyw Windows Aero.

O to Ci chodzi ?
    Próbowałem już wcześniej i takie g.... wyszło ^^