Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WAMSLER - przeróbka na olej przerobiony

kacper355 22 Dec 2014 18:31 4050 7
    Baqo
    Level 14  
    Wymiennik może zostać ,palnik trzeba wymienić,sterownik dostosować,ustawić .
    Palniki są dostępne na Allegro i na innych aukcjach ,możesz kupić nowy najlepiej lub używkę .
    Przeszukaj też to forum dużo jest podobnych tematów.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic392565.html
    kacper355
    Level 9  
    Baqo wrote:
    Wymiennik może zostać ,palnik trzeba wymienić,sterownik dostosować,ustawić .
    Palniki są dostępne na Allegro i na innych aukcjach ,możesz kupić nowy najlepiej lub używkę .
    Przeszukaj też to forum dużo jest podobnych tematów.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic392565.html

witam już go przerobiłem beż żadnych dużych zmian ominołem wszystkie te zawory jak i w zbiorniku poprostu go wyciągnołem wstawilem pod zbiornikeim inny zawór kulowy i ominołem ten cały regulator to co się znajduje na dole taka ta skrzynka niewiem jak to się nazywa i póściłem przewód bezpośrednio do paleniska
    przeróbka beż żąndych praktyczNie kosztów jeśli kotoś śiezainteresuje mogę przesłać zdjęcia dokładnie jak to jest zrobione :D :D :D

teraz myślę jak zrobić mu nadmuch pozdrawiam!!! :D
    iga19092010
    Level 1  
    witam tez mam taki piec na olej i chciałbym go przerobić na olej przepracowany możesz podeslac zdiecja jak to zrobiles kmarcinek1983(malpa)interia.pl i piszesz tez o tem nadmuchu może cos robilej juz
    mosik17
    Level 10  
    Witaj. Ja również poproszę o zdjęcia( kmass8(malpa)gmail.com)

Ja chciałbym przerobić piecyk na olej opałowy(taki kaflowy) ze względu na estetykę i dospawać właśnie taki palniczek z nadmuchem.

Chyba będzie to trybić co? :)
    mirrzo

Moderator on vacation ...
    mosik17 wrote:
    Witaj....chciałbym przerobić piecyk na olej opałowy(taki kaflowy)... i dospawać właśnie taki palniczek z nadmuchem.

Masz trochę wyobraźni ?
    Zapomnij o tym !!!
    mosik17
    Level 10  
    Czyli mam rozumieć, że do pieca koza da się takie coś dorobić a do zwykłego niemieckiego piecyka na opałowy, który wygląda o wiele ładniej już nie?

Przecież wewnątrz mają podobną budowę