Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit IWDE 7105 B EU - Pralko suszarka Indesit jak z awaryjnością ?

22 Gru 2014 23:44 1536 5
  • Poziom 14  
    Chciałbym kupić nową pralkę najlepiej z możliwością suszenia, pojemnością 7kg i możliwie kompaktowych wymiarach. Z racji dobrej ceny i pozytywnych komentarzy skłaniam się ku modelowi Indesit IWDE 7105 B EU. Co sądzicie o pralkach tej firmy?
    zależy mi na możliwie małej bezawaryjności. Najlepiej jak by się wypowiedział ktoś kto prowadzi serwis i może ocenić.
    ps. najlepiej jak by była możliwość wymiany łożysk bez wymiany całego bębna.
  • Poziom 12  
    Witam.Moim zdaniem wszystkie produkty firmy Indesit są niezbyt dobrze wykonane i często awaryjne.
  • Poziom 14  
    Miałeś do czynienia z tym sprzętem osobiście ? ewentualnie jakie modele / firmy polecacie.
  • Poziom 23  
    pawelekstar napisał:
    Moim zdaniem wszystkie produkty firmy Indesit są niezbyt dobrze wykonane i często awaryjne.

A moim zdaniem gdzieś zasłyszałeś taką opinię i ją powielasz ;)
    Mam dwa zwykłe indesity, jedną u rodziców 9lat i u mnie 7 lat, BEZAWARYJNIE działają do dziś, tfu,tfu,tfu... i oby tak dalej ;)
    Co do twojego wyboru, poczytaj choćby nawet tu.
    Może jeszcze ktoś z serwisu AGD się wypowie i będziesz miał obraz co robić.
    Pozdrawiam i Wesołych Świąt
    Andrzej
  • Poziom 12  
    Trudno mi w tej chwili wymieniać jakiś konkretny model,bazuje na praktyce zaprzyjaźnionego serwisanta AGD.Ja naprawiam mu moduły ,a on w trakcie spotkań zdradza mi wiele tajemnic związanych ze swoja działalnością.
  • Poziom 14  
    Właśnie doczytałem że wiele osób narzeka na smród gumy podczas suszenia.
    Skłaniam się za jakimś Boschem lub pralką bez wbudowanej suszarki np. LG F12B8QD1.