Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xbox One Problem z wentylacją?

23 Gru 2014 12:32 2298 3
  • Poziom 12  
    Witam Serdecznie, Wczoraj zdecydowałem się na zakup Xbox One. Zauważyłem dziś że dziwnie syczy przy wylocie powietrza, położyłem rękę na konsoli w miejscu wylotu tego szumu nie było zabrałem rękę znów syczy czy to jest jakiś problem Serwisowy czy po prostu u was też tak syczy nie jest to jakiś Mega głośne syczenie ale jednak wkurza trochę..
  • Poziom 23  
    Konsola musi być chłodzona- dlatego syczy lub szumi, jeśli by się przegrzewała to sygnalizowała by błąd.
    W PS4 jest podobnie szum denerwujący.
  • Poziom 12  
    rob1 napisał:
    Konsola musi być chłodzona- dlatego syczy lub szumi, jeśli by się przegrzewała to sygnalizowała by błąd.
    W PS4 jest podobnie szum denerwujący.

W końcu ktoś zechciał się w Tym temacie wypowiedzieć :)
    Aha czyli to jest normalne tak? głośniej też buczy wiatrak w zasilaczu, czy u Ciebie też tak jest? czasem konsola wydaje dziwne dźwięki taki stuk, czasem tak jak by płyta była w napędzie taki skrzek u Ciebie też tak jest?. Pytam o to bo jednak Konsola kosztowała mnie sporo jak dla mnie pieniędzy i jeśli jest coś z nią nie tak mam możliwość ją wymienić albo wziąć pieniądze do 14 dni .Po dłuższym użytkowaniu konsoli też u Ciebie leci ciepłe powietrze z kratki na górze? po bocznych kratkach leci zimne tylko u góry leci ciepłe tak ma być?