Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mercedes A140 W168 opinie

Kamil0903 23 Dec 2014 16:14 5292 8
    Kamil0903
    Level 7  
    Bardzo bym prosił żebyście mi podesłali opinie o tym samochdzie i co o nim sądzicie (np. czy się psuje jakie ma wady i zalety) Dziękuje :)
    andrzej lukaszewicz
    Level 39  
    To chyba najgorszy twór mercedesa, mechanicy uciekaja na jego widok... A tak poważnie , to radze zainwestować pieniądze w coś innego, cokolwiek by to było.
    Dziarski Hank
    Level 31  
    Czy ja wiem, czy uciekają. Jedni to gonią a inni przyjmują z otwartymi ramionami. A klient potem wychodzi z dużo lżejszym portfelem, jeśli nie pustym.
    yachtskipper
    Level 18  
    Ja jeździłem od nowości W168 z silnikiem benzynowym 1.9, następnie vaneo 1.7CDI (w168 w wersjii minivan). Nie były to auta pozbawione wad, ale wspominam bardzo dobrze. Na pewno nie mogę powiedzieć że psuły się cały czas. Mają pule swoich typowych usterek które w większości są już opanowane przez serwisy,
    qoompel
    Level 21  
    Wszystkie samochody mają wady. Ta A-klasa ma ich akurat więcej niż inne modele MB, ale nie ma tragedii. Co nie zmienia faktu, że za podobne pieniądze można kupić lepsze auta.

@Kamil0903, chcesz kupić samochód takiego typu (np. do miasta), czy po prostu trafiła Ci się okazja? Nawet jeśli to drugie, to pojazd może być "okazją"...
    Kamil0903
    Level 7  
    Zmieniam samochód a Chciał bym taki zwinny samochodzik z małym silnikiem na dojazdy do pracy .A widze że cena nawet nie jest duża jak na tego Mercedesa bo zaczyna się 2000zł no i tak zastanawiam się nad jego kupnem :)
    andrzej lukaszewicz
    Level 39  
    Kamil0903 wrote:
    A widze że cena nawet nie jest duża jak na tego Mercedesa bo zaczyna się 2000zł no i tak zastanawiam się nad jego kupnem :)

Patrz na ilu zł się ceny kończą , a nie zaczynają. Za 2 tys to kup sobie tico,a nie A-klase.
    User removed account
    User removed account