Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PRALKA MASTERCOOK PTDE 136 DOSE - błąd d07

23 Gru 2014 17:28 2544 3
  • Poziom 6  
    Witam serdecznie.Jestem posiadaczem pralki mastercook PTDE 136 DOSE.W chwili obecnej wyświetla się błąd d07.Jeżeli ustawimy pralkę na program wirowania czy normalny program prania i wciśniemy start, drzwiczki pralki zostają zamknięte.Pralka bez względu na ustawiony program zaczyna wchodzić na obroty, które słabną i zwiększają się dwukrotnie i wyświetla się nagle błąd d07.Dodam, iż wymieniona została prądniczka w silniku.Proszę o pomoc.
  • Pomocny post
    Moderator AGD
    dominik9977 napisał:
    Witam serdecznie.Jestem posiadaczem pralki mastercook PTDE 136 DOSE.W chwili obecnej wyświetla się błąd d07.Jeżeli ustawimy pralkę na program wirowania czy normalny program prania i wciśniemy start, drzwiczki pralki zostają zamknięte.Pralka bez względu na ustawiony program zaczyna wchodzić na obroty, które słabną i zwiększają się dwukrotnie i wyświetla się nagle błąd d07.Dodam, iż wymieniona została prądniczka w silniku.Proszę o pomoc.

To jeszcze sprawdź moduł. Na pewno tam się coś jeszcze spaliło.
  • Poziom 6  
    Dodam, iż moduł był już naprawiany w okresie gwarancji.A prócz programatora jakieś inne podzespoły do sprawdzenia ?
  • Specjalista AGD
    Kolego sprawdź mocowanie kostki silnika z wtyczką przewodową .Chodzi mi konkretnie o dobre styki.Popraw je .Tam często lubi być'' pływająca przerwa''.