Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Touran BLS - Po wymianie świec żarowych błędy p1501 P3338

23 Gru 2014 21:24 5586 11
  • Poziom 14  
    Ma ktoś przypadkiem schemat obejmujący przekażnik j17 do tego modelu? Chodzi mi tylko o sterowanie nim. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i mam na nim (j17) 3,47v. Po podaniu 12v pompa pracuje i błędy zamieniają się na p1502 czyli zwarcie j17 do plusa. Ki diabeł?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Admin grupy Samochody
    A czy to tak ciężko dodać opis do błędu?
    Mi się tam nie chce szukać.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Admin grupy Samochody
    Angielski , niemiecki może być. Tureckiego ni panimaju ;)
  • Poziom 14  
    Przepraszam. P1501 to zwarcie przekażnika pompy j17 do masy. P3338 dotyczy awarii elektrycznej sterownika swiec żarowych natomiast po podaniu na krótko 12 v na przekażnik j17 błędy giną i pojawia się p1502 czyli zwarcie j17 do plusa....
  • Moderator Samochody
    koojot napisał:
    Przepraszam. P1501 to zwarcie przekażnika pompy j17 do masy. P3338 dotyczy awarii elektrycznej sterownika swiec żarowych natomiast po podaniu na krótko 12 v na przekażnik j17 błędy giną i pojawia się p1502 czyli zwarcie j17 do plusa....

Ja bym szukał spalonego bezpiecznika.
  • Poziom 14  
    Szukałem i ani pod klapą ani wewnątrz nic. Chyba że go gdzie ukryli a i zgnilizny też pod nimi nie widać...
  • Poziom 25  
    Może brakuje bezpiecznika? Nie wyciągałeś żadnego?
  • Poziom 14  
    Nie brakuje ... Ktoś mi podpowiedział że widział schemat i że niby sterowanie przekażnika jest podpiete pod bezpiecznik nr 10 a zasilanie sterownika świec przez duży nr 27. Ale ja nie mam przejscia miedzy przekażnikiem i bezp.nr 10 wiec coś nie tak z ta porada.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Powinno pomóc:
    Touran BLS - Po wymianie świec żarowych błędy p1501 P3338
  • Poziom 14  
    Diziękuję teraz wiem gdzie szukać. Wesołych świąt!