Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Touran BLS - Po wymianie świec żarowych błędy p1501 P3338

23 Dec 2014 21:24 6624 11
  • Level 14  
    Ma ktoś przypadkiem schemat obejmujący przekażnik j17 do tego modelu? Chodzi mi tylko o sterowanie nim. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i mam na nim (j17) 3,47v. Po podaniu 12v pompa pracuje i błędy zamieniają się na p1502 czyli zwarcie j17 do plusa. Ki diabeł?
  • User removed account  
  • Level 14  
    Przepraszam. P1501 to zwarcie przekażnika pompy j17 do masy. P3338 dotyczy awarii elektrycznej sterownika swiec żarowych natomiast po podaniu na krótko 12 v na przekażnik j17 błędy giną i pojawia się p1502 czyli zwarcie j17 do plusa....
  • Moderator of Cars
    koojot wrote:
    Przepraszam. P1501 to zwarcie przekażnika pompy j17 do masy. P3338 dotyczy awarii elektrycznej sterownika swiec żarowych natomiast po podaniu na krótko 12 v na przekażnik j17 błędy giną i pojawia się p1502 czyli zwarcie j17 do plusa....

Ja bym szukał spalonego bezpiecznika.
  • Level 14  
    Szukałem i ani pod klapą ani wewnątrz nic. Chyba że go gdzie ukryli a i zgnilizny też pod nimi nie widać...
  • Level 25  
    Może brakuje bezpiecznika? Nie wyciągałeś żadnego?
  • Level 14  
    Nie brakuje ... Ktoś mi podpowiedział że widział schemat i że niby sterowanie przekażnika jest podpiete pod bezpiecznik nr 10 a zasilanie sterownika świec przez duży nr 27. Ale ja nie mam przejscia miedzy przekażnikiem i bezp.nr 10 wiec coś nie tak z ta porada.
  • Helpful post
    Level 34  
    Powinno pomóc:
    Touran BLS - Po wymianie świec żarowych błędy p1501 P3338
  • Level 14  
    Diziękuję teraz wiem gdzie szukać. Wesołych świąt!