Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Deck Audion D900 - rozciągnięte paski

24 Gru 2014 04:06 993 6
  • Poziom 7  
    Witam wszystkich.
    Zakupiłem sobie "staruszka" komplet Audion serii 900.Deck Audion D 900 ma rozciągnięte paski.Może mi ktoś podać ich rozmary?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ja w takich sytuacjach używam cienkiego sznurka. Szerokość i kształt pasków już znasz.

GM
  • Poziom 7  
    Jako że jestem zwolennikiem oryginałów szukam pasków a nie sznurka a na gumkach recepturkach ślizga się (założone w celu sprawdzenia działania decka)
  • Poziom 30  
    Sznurka używa się do zmierzenia długości pasków...
  • Poziom 7  
    Spoko domyślam się ale chodzi mi o prawidłowy rozmiar którego nie zmierzę przy rozciągniętych paskach (jak w tytule postu) ;)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zgadza się. Przy tej klasie sprzętu, średnice pasków muszą być dobrane z dokładnością do dziesiątych części milimetra.
    Jednakowoż... stawiam dolary przeciwko orzechom, że samodzielne określenie średnicy/obwodu paska za pomocą sznurka, zajmie mniej czasu, niż bezczynne oczekiwanie na uzyskanie odpowiedzi, której możesz nigdy nie otrzymać. To nie jest magnetofon w rodzaju CT-737 MkII.
    Weź cienki sznurek. Załóż go tak jak przebiega dany pasek. Zwiąż końce sznurka, ale nie naciągaj przy tym sznurka mocno. Rozetnij sznurek i dokonaj pomiaru jego długości w mm. Określ, przy pomocy elementarnych wzorów, średnicę uprzednio wykonanej pętli. Odejmij od wyniku 2mm i otrzymasz średnicę paska, który będzie się nadawał do zastosowania.

GM
  • Poziom 7  
    Mam pasek rozciągnięty więc wydaje mi się że wystarczy rozciąć ten pasek i odjąć 2 mm.