Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia Z1 - Brak komunikacji telefonu z komputerem ( nagle )

dido2286 24 Gru 2014 19:37 2079 2
  • #1 24 Gru 2014 19:37
    dido2286
    Poziom 12  

Siema od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Sony Z1
    Wszystko było i chyba jest oki z telefonem lecz nie wiem co może być przyczyną nagłego niewykrywania na komputerze stacjonarnym telefonu.

Dziś chciałem przegrać sobie z Z1 zdjęcia lecz komp mi go nie wykrył a wcześniej widział... i nie wiem co może być tego przyczyną.

Poszedłem do laptopa podłączyłem kabelek i od razu wykrywa jako z1 widzi pamięć tel oraz karty SD ( na laptopie ) .
    A stacjonarnym nie widzi ... a dodam że komp ma klawiaturę i mysz pod USB podłączę starego se x10i i od razu go widzi, pendrivie też widzi a Z1 nie.. .
    W ustawieniach Sony Z1 USB przełączyłem na inne ustawienie i wykrywa tylko kartę SD.
    A powinno widzieć jako dysk Xperia Z1 i w tym dysku są dwa foldery wewnętrzna i karta SD. Dodam że po podłączeniu telefonu na komputerze stacjonarnym nie ładuje nawet Sonego ( chyba że przełączę na ten inny tryb USB w tel, ale nie wykrywa komputer wtedy pamięci wewnętrznej na czym mi też zależy..

Czy ktoś może mi podpowiedzieć co może być przyczyną tego zjawisko skoro na laptopie wszystko jest jak powinno a na komputerze stacjonarnym nie a było... .

Ps na stacjonarnym instalowałem też nowe stary do USB 3.0 nie pomogło.

0 2
  • #2 24 Gru 2014 19:52
    mlewan
    Poziom 20  

Usuń telefon i wszystkie porty USB z menedżera urządzeń i przeprowadź rozpoznawanie nowego sprzętu.

1
  • #3 24 Gru 2014 22:30
    dido2286
    Poziom 12  

Nie pomogło.

0
  Szukaj w 5mln produktów