Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] a6 c5 - swap 2.5 tdi multi na 1.9 ahu manual

dan1983sa 24 Gru 2014 23:38 1428 5
  • #1 24 Gru 2014 23:38
    dan1983sa
    Poziom 5  

witam, jestem w fazie ko鎍owej przek豉dki silnika wraz ze skrzynia w audi a6 c5 2003 rok na 1.9 ahu manual , wiec ca這嗆 przek豉dki pochodzi z passata b5 1.9 ahu
    co trzeba zmieni , sanki zawieszenia ,zwrotnice wraz z hamulcami , peda造 , lewarek zmiany bieg闚 , wszystko pasuje z passata lub a4 b5 , dalej pas przedni a6 1.8 t lub 1.9 , przyznam ze najlepiej kupi ca貫go passata (ja tak zrobi貫m koszty) , no na koniec tzw deser instalacja , mo磧iwe przewody po陰czy貫m kolorystycznie ,wiele zosta這 nie dzia豉 esp, licznik kilometr闚, obrotomierz ,abs , dodam ze immo mam juz wy豉czone i auto pali , a nawet sie porusza ale gazu brak ,
    prosi bym o pomoc jak pod陰czyc ta instalacje na podszybiu w skrzynce , tam kolory potencjometra napewno sie nie zgadzaja :cry:

0 5
  • Pomocny post
    #2 26 Gru 2014 10:23
    Erwin123
    Poziom 26  

esp nie bedzie dzia豉 ca豉 wiazka z abs to wyciecia i wstawienia ta z pasata ze stara pompa bez czujnika cisnienia.

Dodano po 2 [minuty]:

Bedzie problem z g266 jak wyswietlacz fis , jak cos to mam na stanie emulatory.

0
  • #3 26 Gru 2014 11:11
    dan1983sa
    Poziom 5  

czy jest opcja uruchomienia samego abs-u na tej pompie z esp ? czy szans 瘸dnych ? emulator g266 ch皻nie , cie磬o go pod陰czyc ? .jak juz tak mecze temat to zapytam co z licznikiem kilometr闚 i obrotomierzem ? wiem ze licznik czyta inaczej , :?:

0
  • Pomocny post
    #4 26 Gru 2014 15:36
    Erwin123
    Poziom 26  

zadnych szans bo pompa ma can i wscieka sie o ecu , musi byc stara pompa z paska plus przerobienie ca貫j wiazki , oko這 10-15 kabli zostaje wolnych.

Dodano po 37 [sekundy]:

licznik jak i obrotomierz dzia豉 bez problemu po przekodowaniu licznika oraz poprawnym pod陰czeniu.

0
  • #5 02 Lip 2015 08:39
    Gelo83
    Poziom 2  

a macie mo瞠 schematy do pod陰czenia tego wszystkiego bo robi te tak sam rzecz

0
  • #6 26 Maj 2018 22:33
    dan1983sa
    Poziom 5  

witam, sporo czasu mnie tu nie by這 , ale do rzeczy , dzi瘯i pomocy kolegi Erwin123 jaki czas poje寮zi貫m na silniku ahu , ale przyznam si szczerze 瞠 by to bardzo g逝pi pomys z wsadzaniem silnika ahu na pompie wtryskowej tdi , sko鎍zylo sie tak 瞠 silnik wylecia.... i zosta zamontowany 1.9 avf na pompkach bez przerabiania instalacji oraz wielu innych k這pot闚 , przestroga dla wszystkich kt鏎zy si zabieraj za takie swapy , sprawd najpierw wtyczki na podszybiu , a6 c5 mia豉 pierwsza bolce we wtyczkach p騧niej p豉skie piny can itp

0