Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra H1,6 16V - Kontrolka auta z kluczykiem

25 Gru 2014 00:02 2754 3
  • Poziom 7  
    Witam nam pytanie co do mojej astry. Kontrolika samochodu z kluczem powinna zgasnac przed uruchomieniem silnika a moja gaśnie dopiero po. Miałem wymieniana jakąś uszczelki na wale czy o moze byc tylko nieskasowamy blad?Poza tym auto nie ma proclemow z niczym.
  • Poziom 17  
    Skoro nic się nie dzieje to po co szukać dziury w całym, ważne że w końcu zgasła a że to robi kilka sekund później to niewielkie zmartwienie. Owa kontrolka generalnie powinna być od immo. Można by spróbować odłączyć aku i podmienić kluczyk jeśli masz.
  • Poziom 20  
    olel napisał:
    Owa kontrolka generalnie powinna być od immo.

Następny zdolny... Ludzie czy Wy się nie nauczycie że auto z kluczykiem to nie immo tylko serwis??
    Już nie raz spotkałem się z klientami którzy przyjeżdżali bo im mechanik powiedział że to od immo, czy to tak trudno zrozumieć? Święta a ja muszę się denerwować...
  • Poziom 38  
    olel napisał:
    Skoro nic się nie dzieje to po co szukać dziury w całym

Po to że skoro się zapala serwis tzn. że coś zaczyna się dziać z silnikiem lub czymś innym i trzeba to sprawdzić, bez powodu się nie zapala.

olel napisał:
    ważne że w końcu zgasła

Jak każda kontrolka od serwisu po czasie gaśnie, ale to nie oznacza że wszystko ok.