Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Honor 3C - Nie czyta karty SD + odpala aplikacji po kilku minutach

26 Gru 2014 21:51 1878 3
  • Poziom 14  
    Witam,
    Posiadam Huaweia od kilku miesięcy, na początku było wszystko ok, od około tygodnia coś się z nim dzieje. Wszystko to zaczęło się dziać, po wyłączeniu kilku randomowych aplikacji w ustawieniach telefonu (systemowe przeglądarki, jakieś sklepy, pogody itp.) [załącznik]
    Huawei Honor 3C - Nie czyta karty SD + odpala aplikacji po kilku minutach
    Od tego momentu telefon nie czyta karty SD [załącznik]
    Huawei Honor 3C - Nie czyta karty SD + odpala aplikacji po kilku minutach Huawei Honor 3C - Nie czyta karty SD + odpala aplikacji po kilku minutach
    oraz ładuje aplikacje dość długo (youtube'a w ogóle nie chce odpalić) [załącznik]

Resetowałem już telefon do ustawień fabrycznych, ale nic nie pomaga. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
  • Poziom 18  
    Witam, jeśli telefon nie miał kontaktu z wilgocią albo nie był po upadku i jest to usterka programowa, proponuję wyczyścić pamięć podręczną cache po hard resecie - opcja wyczyść pamięć podręczną. Z Recovery może nie usunąć śmieci, najlepiej kolejno kasować z menu informacje o aplikacji. Przypadek dość często spotykany w LG - problemy z kamerą i kartą SD. Spróbuj też bez karty SD lub z inną, żeby wykluczyć problem z samą kartą SD.
    Pozdrawiam,
  • Poziom 14  
    Wyjąłem karte pamięci micro SD HC i teraz aplikacje działają jak należy. Ciekawi mnie co jest nie tak z tą kartą.

edit: Włożyłem do telefonu mamy i karta śmiga. Skopiowałem sobie wszystko w razie problemów. Co z nią zrobić? Może do czytnika kart pamięci i format?
  • Poziom 14  
    Sformatowałem karte szybkim formatowaniem w windowsie i wszystko śmiga. Do zamknięcia.