Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips saeco Xsmall HD8745/03 - Ekspres nie napełnia obwodu wodą

27 Gru 2014 01:06 3384 4
  • Poziom 11  
    Witam,
    mam problem z moim nowym ekspresem. Niestety przywiozłem go z zagranicy i gwarancji nie posiadam. Przy pierwszym uruchomieniu należy napełnić obwód wodą. Jest to pierwszy krok według instrukcji. Przy pierwszym uruchomieniu pompka brzęczała głośno- brak wody w wylocie do spienienia wody. W następnym uruchomieniu dzwięk wydawał się juz prawidłowy, jednak wciąż brak wody układzie i wyskakuje błąd. Macie może jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
  • Poziom 21  
    Czyli woda wylewką pary/wody nie leci.Jeśli tak to pompa nie może zassać i trzeba jej pomóc jakoś sposobem.Trzeba dostać się do pompki,więc w grę wchodzi demontaż obudowy
  • Poziom 11  
    Dokładnie tak. Już zacząłem się przymierzać do rozkręcenia go, ale śrubkę zabezpieczającą na obudowie ma na torxy, i szukam sposobu jak to odkręcić bez odpowiedniego sprzętu. Szukałem w internecie jakiś tutoriali czy manuali serwisowych ale pustka, nic nie ma. Będę musiał sam coś wykombinować... Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.
  • Poziom 21  
    Mam manual serwisowy po angielsku
  • Poziom 11  
    dałbyś radę mi go jakoś udostępnić? Właśnie rozkręciłem ekspress wydaje mi się że woda dochodzi do pompki, ale gdzie zaczynają już sie węże gorące za pompką są puste. Pompka brzęczy i drga.