Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki używany smartphone z Androidem do internetu i zdjęć kupić? Budżet 400 zł.

oko3g 27 Dec 2014 12:53 624 3
    oko3g
    Level 17  
    Witam, znajoma poprosiła mnie o pomoc w wybraniu używanego smartphona, wymagania jakie ma spełniać:

-na androidzie,
    -ekran oczywiście dotyk, 4-5cali
    -najlepiej popularnej marki (smamsung, sony, LG, ewentualnie jakiś nexus, HTC), nie żadne motorole blackberry Alcatele Overmaxy Goclevery czy inne mniej popularne)
    -do 400zł

Ma służyć do zwykłej pracy, tj internet, dzwonienie, robienie zdjęć (mile widziany byłby jakiś przyzwoity aparat w miarę możliwości).

I tutaj zwracam się z serdeczną prośbą do kolegów z forum, co byście doradzili, jakieś konkretne modele najlepiej. Myślałem nad SGSII, jednak może znajdzie się coś lepszego w tych pieniądzach. Z góry dziękuję.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    szyba20
    Level 19  
    Witam
    Do łożyć lub poczekać na okazje i kupić używkę S3 tylko z tego co pamiętam jedna ze starszych modeli miały wadę i potrafiły same od siebie uśmiercać się... Chociaż sam posiada już trzeci egzemplarz S3 i nie narzekałem nigdy, najlepszym jak dla mnie jest wersja z LTE ma 2gb ram a zwykłe s3 mają po 1gb.
    oko3g
    Level 17  
    Nokia c6-00 nie spełnia wymagań, bo symbian, bo mały ekran, no i zapomniałem też dodać że nie może być rozsuwany, żadnych ruchomych części, ma być jednoczęściowy bar (chyba tak to się nazywa). Prestigo też za mały, z resztą pisałem że nie chcę takich firm. S3 była by wiadomo super ale czekać chyba nie da rady, z resztą tak jak kolega pisał, te pierwsze coś tam felerne były, a ja poszukuję pewniaka, ma to być telefon na lata. Nie chcę żeby później się skarżyła że jakiś szajs jej doradziłem. W każdym razie dziękuję za odpowiedzi. Dla siebie szukałem kiedyś SGS, ale ktoś polecił SGS Advance który okazał się pośrednikiem pomiędzy SGS a SGSII, może tutaj też takie opcje pośrednie by się znalazły?