Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba A300 PSA GCE - dotykowe klawisze multimedialne konfiguracja

27 Gru 2014 21:46 975 3
  • Poziom 2  
    Witam,mam lapka Toshiby A300 1TM PSAGCE-08X00GPL. Po reinstalacji windy (Vista 32bit) wszystko grało do momentu w którym chciałem wyłączyć podświetlenie multimedialnych klawiszy dotykowych, tych tuż nad klawiaturą. Działało wyciszenie i przełączanie kawałków w WMP,ale nie można było WMP włączyć. Kiedyś miałem te klawisze tak skonfigurowane,że pierwszym (który teraz służy do wyciszania) wyłączałem ich podświetlenie,drugim włączał mi się Winamp. Zainstalowałem Value Added Package i Toshiba Assist. Teraz w Toshiba Assist, po uruchomieniu 'Obsługa przycisków Toshiba' mam same puste pola. Kiedy wybiorę 'Przeglądaj' i z folderu TBS próbuję wybrać jakąś funkcję (np. Dimmer-do wył. podświetlenia) pojawia się on w sekcjach Opis i Ścieżka, mogę dodać Opis,ale nie pojawia mi się kompletnie nic w sekcji 'Nazwa przycisku' i po kliknięciu Zarejestruj nie ma żadnej reakcji na naciśnięcie edytowanego przycisku. Może ktoś miał do czynienia z taką sytuacją? W HWSetup mogę włączyć i wyłączyć podświetlenie,ale to trochę dłuższa robota,wolałbym to zmieniać 1 przyciskiem,jak kiedyś.
    Value Added Package 1.1.19 zainstalowane z plikiem FeatureSelect.ini z 1.1.14 (znany błąd Toshiby)
    BIOS 2.20
    Toshiba Assist 2.01.04

Znalazłem taki temat http://forums.toshiba.com/t5/Keyboards-Touchp...Change-Media-Button-Defult-Program/td-p/41590 Zajrzałem do rejestru i w ogóle nie mam żadnych kluczy w rejestrze: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Toshiba\TBS\DefaultSetting\ i prawdę mówiąc nie wiem czy mają to być klucze,wartości ciągu,binarne czy coś innego,a wolę nie ryzykować
  • Poziom 35  
    Nie tak dawno temu był podobny temat na tym forum.
    Szukałeś na tym forum?
  • Poziom 2  
    Tak,widziałem podobne tematy,ale kończyły się na tym,że w sekcji 'Nazwa przycisku' były jakieś opcje,a u mnie nie ma żadnej :/ ale dzięki za zainteresowanie,bo temat szczegółowy i mało kto w ogóle wie ocb
  • Poziom 35  
    Postępuj tak jak przy braku podświetlenia przycisków. Wcześniej usuń oprogramowanie toshiby.