Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Keylogger na telefonie, jak usunąć?

27 Gru 2014 23:22 2949 1
  • Poziom 6  
    Witam, odrazu mówię, że nie mam bladego pojęcia czy na dobre forum to wysyłam.
    A wiec zacznijmy od poczatku:
    Mam telefon Huawei, z androidem.
    Postanowilam, ze pobiore sobie aplikacje z klawiatura jak iPhone (nazwa aplikacji: Nowa Klawiatura) Pobralam, no dziala dobrze, ale wpadlam, zeby poczytac najnowsze komentarze na jej temat. Byl 3 komentarze:
    1.Wszystko ok, tylko dziwi mnie, dlaczego aplikacja tworzy plik o nazwie keylogger.txt
    2.Keylogger
    3.Nie polecam. Ta aplikacja ma wirusa.
    Po przeczytaniu szybko odinstalowalam aplikacje (bez problemu) Sprawdzilam w plikach, faktycznie bylo keylogger.txt. Pobralam AVG AntiVirus, nic nie wykrylo. Znow wrocilam do plikow i usunelam keylogger.txt.
    Wciaz sie boje, czy nie ukradnie mi hasel itd...
    Nie mam karty pamieci, takze moze pomoga ustawienia fabryczne?
    Blagam o pomoc, a takze przepraszam za brak polskich znakow, za jakiekolwiek bledy, ale pisze wlasnie z telefonu.
  • Poziom 11  
    Teoretycznie ustawienia fabryczne powinny pomóc, chociaż lepiej by było chyba zainstalować od nowa system. Co do forum to też nie wiem. Chociaż jeżeli ten plik ci się już nie tworzy to nie powinnaś mieć nic na telefonie ;) (Ale pewny nie jestem.) Dla pewności polecam przywrócić ustawienia fabryczne + format (Jeśli można to tak nazwać). Polecam z tym poczekać, aż ktoś jeszcze się wypowie no ale nic. ;)
    Pozdrawiam.
    Powodzenia.