Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz - Sterowanie bluetooth

28 Gru 2014 00:40 1062 11
 • Poziom 15  
  Witam
  Posiadam własnej roboty wzmacniacz oparty na kości TDA8920BJ, chciałbym dodać moduł sterowania bluetooth, a raczej przesyłania utworów i ich odtwarzaniu przez dany układ, wpadł mi pomysł by zakupić jakiś głośnik bezprzewodowy do telefonu np. Manta MA407 i w odpowiedni sposób go podłączyć do wzmacniacza, zastanawiam się tylko czy poziom sygnału jaki idzie na głośniczek nie będzie za wysoki jako sygnał wejściowy dla TDA 8920BJ, niestety nie jestem dobry w czytaniu notek katalogowych, "Von input voltage for Operating mode [2] [3] 4.2 - 6 V" z tego wynika, że napięcie wejściowe powinno wahać się między 4.2 a 6v natomiast w tej chwili wzmacniacz śmiga bezpośrednio z odtwarzacza gdzie mówimy o wartościach rzędu kilkudziesięciu mV. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc będę wdzięczny, pozdrawiam serdecznie. Jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie.
 • Admin grupy audio
  Pewnie jakbyś znał język angielski albo przynajmniej użył translatora, to byłoby Ci łatwiej czytać noty katalogowe...
 • Poziom 15  
  Pewnie tak, zamiast docinek tego typu nie można po prostu powiedzieć czy taki poziom sygnału można podać na wejście tej kości czy też nie, na głośnik podane jest ok 3v, a co do rozumienia tekstu, raczej wiem o co chodzi jednak dziwię się Input voltage to 4.2- 6 v skoro aktualnie działa prosto z wyjścia słuchawkowego.
 • Admin grupy audio
  A po co ja mam pisać to, co jest napisane w nocie katalogowej? Nie mam najmniejszej ochoty tego robić. Czytasz notę i nie wiesz co czytasz. Jakbyś się przynajmniej trochę wysilił to pewnie bym Cie wyprowadził z błędu lub potwierdził. Ty zaś nie zrobiłeś kompletnie nic i jeszcze masz pretensje, że ktoś nie chce Ci pomóc.
  Nie rozumiesz języka, to użyj translatora, to naprawdę nie jest trudne.
 • Poziom 15  
  To może inaczej... Co oznacza: Von input voltage for Operating mode [2] [3] 4.2 - 6 V? Może Cię zaskoczę ale doskonale wiem co to znaczy jednak nie wiem jak to odnieść do działania wzmacniacza, jest to poziom pozwalający uzyskać maksymalną moc?, a prosto ze wzmacniacza słuchawkowego wykorzystuję tylko część potencjału tej kości tak?
 • Admin grupy audio
  cincin85 napisał:
  Może Cię zaskoczę ale doskonale wiem co to znaczy

  Gwarantuję Ci, że nie masz zielonego pojęcia co to znaczy i czego dotyczy.
  Powyższym postem to udowodniłeś.

  Daj sobie spokój z tym, bo przerasta Cię nawet przeczytanie noty katalogowej ze zrozumieniem.
 • Poziom 15  
  Wiem jak to przetłumaczyć na polski, nie wiem czego to dotyczy, jet to jedyna informacja która pasuje do mojego pytania, proszę tylko o odpowiedź czy sygnał na poziomie 3 v jest odpowiedni dla tej kości.
 • Admin grupy audio
  cincin85 napisał:
  proszę tylko o odpowiedź czy sygnał na poziomie 3 v jest odpowiedni dla tej kości.

  Nie.
 • Poziom 32  
  Jest to zasilanie analogowej części układu tzw. Vdda i zawiera się w granicach 4,2-6V
 • Poziom 15  
  Można było napisać to w drugim poście, mimo to dziękuje temat do zamknięcia.
 • Admin grupy audio
  L_M napisał:
  Jest to zasilanie analogowej części układu tzw. Vdda i zawiera się w granicach 4,2-6V

  Bzdura!

  Ale zgodnie z życzeniem temat zamykam.