Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Via s3g unichrome pro igp - brak połowy obrazu po zmianie rozdzielczości.

laser890 28 Gru 2014 02:36 705 2
  • #1 28 Gru 2014 02:36
    laser890
    Poziom 24  

Witam. Naprawiłem mojego starego laptopa Fujitsu siemens v2030. Wymieniłem w nim płytę główną pozyskując ją z innego trupa ze zbitą matrycą ze znanego portalu aukcyjnego. System ładnie się wgrał, nie zawiesza się już po podpięciu pendrive. Rzecz mówiąc wszystko śmiga. Nie dawno chciałem sobie pocisnąć w starego cs 1.6 i tu się trochę zdziwiłem. W 1024x768 mam obraz na całym ekranie. W 640x480 obraz jest ucięty. Dzieje się to samo z pulpitem gdy zjadę poniżej rozdzielczości natywnej matrycy. W 1024x768 rozgrywka nie jest płynna. W 640x480 mam stałe 60 klatek ale denerwuje mnie gra w oknie. Co tu może być nie tak?
    Via s3g unichrome pro igp - brak połowy obrazu po zmianie rozdzielczości.

0 2
  • Pomocny post
    #2 28 Gru 2014 13:09
    lisek
    Spec od monitorów

Cytat:
    naprawiłem mojego starego... Wymieniłem w nim płytę główną pozyskując ją z innego trupa ze zbitą matrycą

Te same matryce czy rózne?!

Przełóż EEprom z tej zbitej matrycy(płytka elektroniki z tyłu matrycy,na tym trupie) do tej jaką posiadasz obecnie na użytkowaniu.
    Można zgrać ze starej , kup nowa kość 24c16/08 zaprogramuj i wstaw w miejsce na używanej obecnie matrycy
    *stary wsad zachowaj, chodzi mi o ten obecnej (jako awaryjny)

(':?:') Chyba ,że matryce były w OBU Przypadkach takie same !
    to wtedy trzeba się zastanowić.

Na pisz co masz , jaka była ta pozyskana zbita_ matryca.

0
  • #3 28 Gru 2014 15:55
    laser890
    Poziom 24  

Szczerze jeśli problem leży po tej stronie to już szkoda mi zabawy na to dla jednej gry. Chociaż dzięki za pomoc bo już nie mam chęci drugi raz rozkręcać tego repa.

0
  Szukaj w 5mln produktów