Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Samsung HN-M101MBB 1TB - Wolna praca laptopa, ocena SMART dysku

28 Gru 2014 16:09 789 2
 • Poziom 9  
  Mam laptopa marki Samsung. Praktycznie od momentu zakupu laptop z procesorem i7 chodzi tak opornie że korzystanie z niego to droga przez mękę. W związku z powyższym używany był tylko z przymusu poza domem i to wyłącznie do zadań biurowych. Reinstalacja systemu nie zmieniła wiele. Pomimo, że wolny, laptop w moim przypadku jest niezbędny i zawsze potrzebny w przypadku częstych wyjazdów. Dlatego wstrzymywałem się z wysłaniem go na serwis. Jednak do czasu.

  Wysłałem laptop na serwis, który stwierdził, że egzemplarz pracuje jak inne, podobne modele i nie widzi żadnych uchybień. Jednak coś jest nie tak, gdyż podczas wizyty w serwisie korzystanie ze starszego sprzętu o słabszych parametrach było o niebo przyjemniejsze.

  W załączniku przesyłam SMART dysku i proszę o jego analizuję. Chciałbym aby sprzęt działał stabilnie, szczególnie wtedy kiedy jest potrzebny i nie wywoływał negatywnych emocji kiedy trzeba z niego skorzystać. Chciałbym też zapytać czy na podstawie tych danych zasadne będzie ponowne odesłanie sprzętu w celu naprawy gwarancyjnej. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

  Samsung HN-M101MBB 1TB - Wolna praca laptopa, ocena SMART dysku
 • Pomocny post
  Poziom 43  
  Dysk zaliczył dużą ilość wstrząsów parametr BF, dodatkowo parametry 01, C8 też wskazują na pewne problemy. Wskazane sprawdzenie powierzchni dysku w programie MHDD.
  Link z opisem programu. https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=4147863#4147863
  Po wykonaniu proszę zamieścić screen, zrobić zdjęcie i wrzucić na forum.
 • Poziom 9  
  Dysk wymieniony na gwarancji rozwiązał problem