Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Loncin 250 cc - brak ładowania, zły akumulator

28 Gru 2014 21:37 1815 3
  • Poziom 2  
    Witam, czytałem różne posty ale nie znalazłem takiego który dotyczy bezpośrednio mnie. Mianowicie posiadam cross 250 cc 4t loncin symbol silnika 170MM jest tego bardzo mało z tego co się orientowałem. Problem z jakim się borykam polega na tym ze wiele wskazuje na to ze nie mam ładowania, lecz nie wiem w czym tkwi problem miernik pokazuje mi tyle samo za pracy silnika i odkręcaniu gazu jaki na zgaszonym nie wiem czemu pod deklem gdzie są cewki i magneto jest pełno oleju powinno tak być? Nie mogę nigdzie znaleźć jakiego kol wiek schematu do tego silnika kupiłem nowy aku zalewajkę nie żelowy w oryginale podobno jest żelowy. Taki aku ładuje się prostownikiem pulsacyjnym wiec czy ładowanie w motorku tez jest pulsacyjne i dlatego nie ładuje mojej nowej "zalewajki" sam już nie wiem .... Dużo postów czytałem o regulatorach w tych 250-tkach ale na nic mnie to nie naprowadziło
    Jak to dobrym sposobem sprawdzić i czy w tego typu silnikach występują odblokowane moduły zapłonowe jak w chińskich skuterach?
    Jeśli ktoś posiada taki silnik chętnie się dowiem od jakich modeli pasują cześć mechaniczne ja i elektryczne .
    Jeśli dodałem post w złym dziale proszę o przeniesienie .

pozdrawiam ...
  • Poziom 2  
    No właśnie problem w tym ze tam nic takiego nie znalazłem na temat loncina 170MM niby na jedno kopyto ale nie do końca :/
  • Poziom 2  
    Nikt nie pomoże ???