Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer VSX-922 - podłaczenie vsx do tv samsung d5500 przez konwererter hdmi2AV

wawryn2 29 Gru 2014 15:39 843 2
  • #1 29 Gru 2014 15:39
    wawryn2
    Poziom 2  

Proszę o pomoc, otóż w tv Samsung 40D5500 nie działają wejścia HDMI i podłączyłem VSX-922 przez konwerter mini hdmi2av.
    Pioneer VSX-922 - podłaczenie vsx do tv samsung d5500 przez konwererter hdmi2AV
    Jednak na ekranie tv widać tylko pionowe kolorowe pasy no i nie wyświetla się menu VSX922, ale jeśli takie samo podłączenie zrobię z bd-150 to jest wszystko ok, jest obraz i dźwięk.
    Próbowałem różnych ustawień audio w amplitunerze i nic, może ktoś wie co zrobić żeby to podłączenie działało.
    W VSX jest też wyjście analogowe monitor Quit jednak po podłączeniu kablem cinch do TV też nie ma obrazu menu.
    Niestety zgłaszałem ten problem w serwisie Pioneera ale nie pofatygowali się, żeby odpisać

pozdrawiam
    Marcin

0 2
  • #2 29 Gru 2014 20:10
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

wawryn2 napisał:
    Niestety zgłaszałem ten problem w serwisie Pioneera ale nie pofatygowali się, żeby odpisać

Spróbuj zresetować amplituner, jeśli to nic nie zmieni, to zgłosić go na serwis producenta.

0
  • #3 18 Lut 2017 09:08
    wawryn2
    Poziom 2  

Problem do końca nie został rozwiązany jedynym wyjściem było wymienienie płyty głownej w tv i gniazda hdmi zaczeły działać

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo