Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onkyo TX-NR636 - brak dźwięku

fun onkyo 30 Gru 2014 00:28 1788 2
  • #1 30 Gru 2014 00:28
    fun onkyo
    Poziom 2  

Witam wszystkich jestem tu poraz kolejny lecz dawno mnie nie było. Wiec witam wszystkich. Ale żeby nie zapomnieć. Mianowicie od kilku dni mam nie lada kłopot, a już nie mam pomysłu i zaczęło mi się wydawać że to nie możliwe, jak się mylę to pomóżcie. Kd onkyo tx-nr 636 i tv lg ze smarttv

. Próbowałem uzyskać dźwięk z tv przez kd w 5/1, oglądając film lub muzykę z wypożyczalni przez internet film w HD i dźwięk dolby, kłopot w tym że tv nie puszczam dobrej ścieżki dźwiękowej do kd. Ani przez kabel hdmi ani optykiem. Czy jest to możliwe żeby np.na YouTube oglądać film 1080p i dźwięk DTS i dźwięk wiernie odtworzyć na kd a nie jakieś PCM. Rozwieje tu wątpliwości odnośnie ustawienia dźwięku w tv i kd , bo przestawialem od kilku dni i bez pozytywnego rezultatu, jak jest to możliwe to pomóżcie.Pozdrawiam

0 2
  • #2 30 Gru 2014 00:53
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Wszystko działa prawidłowo - smart tv, YT, internet i materiały z niego, mogą w 99,99% nie dawać żadnego audio - to polityka firmy, która produkuje tv.
    Audio na KD będzie tylko z wbudowanego tunera DVB-T w tym tv.

0
  • #3 30 Gru 2014 01:55
    fun onkyo
    Poziom 2  

Wielkie dzięki to chyba sobie odpuszczę, jak nie da rady w jakiś sensowny sposób tego rozwiązać.propo jest wbudowany dvbt, ale mimo wszystko i tak nie puszczam dźwięku dolby tylko stereo PCM.

0