Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Naprawa technics st-gt 650

miszszczu 30 Gru 2014 11:23 1029 0
  • #1 30 Gru 2014 11:23
    miszszczu
    Poziom 9  

Witajcie
    Otrzymałem w spadku tunerek Technics St-GT650.
    Od początku były z nim problemy - migało stereo, quartz lock. Poczytałem na forum że należy zestroić p.cz. Na elektronice się jednak nie znam, więc nawet się za to nie zabierałem. Sygnał jaki łapie owo radio to 62 decybele (tyle wyświetla tuner)
    Niestety, problem pogłębił się - na zaprogramowanych stacjach niby radio odbiera ale nie wyświetla się już wcale ani stereo, ani quartz lock, nie ma także RDSu. Odkręciłem pokrywę i widzę, że filtr T101 ma pęknięty rdzeń - nie wiem czy te uszkodzenie może właśnie takie objawy dawać.
    Sam tego nie naprawię, bo się nie znam. Czy ktoś zna w trójmieście jakiś dobry serwis? Dzwoniłem do Magserwis na Galaktycznej, Pan nie chce podjąć się naprawy.
    A może ktoś z forumowiczów mógłby pomóc i wykonać naprawę?
    Z góry dziękuję za pomoc

Edytka

Witajcie
    Generalnie stoję w miejscu
    W 3mieście chętnie naprawią tuner ale jak dam im dobry filtr kubełkowy, który wmontują w miejsce uszkodzonego - bo mówią że nigdzie takiego kupić nie mogą
    Na Pw dostałem info, że kolega Adam201 z Warszawy może podjąć się naprawy, tyle, że tuner musiałbym kurierem słać i odbierać (mnożenie kosztów). Ponadto kolega Adam ma dokładnie 1 post na forum i szczerze troszkę się obawiam

Więc może ma ktoś taki filtr na sprzedaż?

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).