Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Amplituner Pioneer VSX-859RDS - Szumy, trzaski, brak d德i瘯u.

witekkrk 30 Gru 2014 12:38 1053 2
  • #1 30 Gru 2014 12:38
    witekkrk
    Poziom 9  

Witam. Dosta貫m amplituner kina domowego Pioneer VSX-859RDS z zaznaczeniem, 瞠 jest uszkodzony, nie daje d德i瘯u i szumi czasami. Po pod陰czeniu do sieci, urz康zenie zachowuje si prawid這wo, po kilku sekundach od w陰czenia s造cha charakterystyczne 'cykni璚ie' przeka幡ik闚. Pod陰czenie sygna逝 na wej軼ie powoduje, 瞠 na s逝chawkach pojawia si szum, czasami trzaski a czasami jest wychodzi prawid這wy d德i瘯. Sytuacja wygl康a tak bez wzgl璠u czy podam sygna analogowy czy cyfrowy poprzez gniazdo koaksjalne. Nie wiem konkretnie jaki element mo瞠 tym sterowa, ale moje podejrzenia pad造 na kilka uk豉d闚: IC107,108 strona 18. SM oraz by mo瞠 IC1101-1103 strona 14., ale te uk豉dy chyba tylko analogowymi wej軼iami steruj. Jak sprawdzi te uk豉dy, mo瞠 podgrza/wych這dzi? Czy mo瞠 jeszcze inny uk豉d jest za to odpowiedzialny?

0 2
  • #2 30 Gru 2014 17:29
    witekkrk
    Poziom 9  

Czy uszkodzenie selektora TC9163AF mo瞠 by tego przyczyn? Teraz np od p馧 h sprz皻 pracuje bez zastrze瞠.

0
  • Pomocny post
    #3 01 Sty 2015 12:43
    leonsocio
    Poziom 28  

Wydaje mi si, 瞠 warto by by這 podgrza/och這dzi uk豉dy i zobaczy reakcj, je郵i si myl, prosz o sprostowanie.

0