Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Leon 2 2005r, 1,9 TDI - Nie można otworzyć drzwi i opuszczać fotel

30 Gru 2014 15:46 831 10
  • Poziom 21  
    Witam
    Mam problem ze swoim Leonem. Kilka dni temu z niewiadomych mi przyczyn zatrzasnęły się drzwi pasażera i nie mogę ich otworzyć. Z centralnego nie wiem czy się otwierają prawdopodobnie tak lecz niestety ani z jednej ani z drugiej strony nie mogę ich otworzyć. Linka chyba nie spadła bo klamka jedna i druga odbija. Drugi problem to nie mogę opuścić fotela kierowcy. Podniosłem go bez żadnego problemu dźwignią z boku fotela lecz nie mogę go opuścić. Jak dostać się do tego mechanizmu? Bardzo prosiłbym o jakieś porady najlepiej ze zdjęciami / ilustracjami.

Nie wiedziałem gdzie założyć temat. Jeśli zły dział przepraszam i proszę o przeniesienie.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Sprawdź jeszcze czy słychać silniczek od centralnego w drzwiach.
  • Poziom 21  
    Nie słychać... co teraz?
  • Poziom 21  
    Kolega pioterkwoj1 napisał mi na priv
    "Słuchaj w golfie IV to robiłem tak ciągniesz delikatnie za klamkę od środka i wtedy uderzasz w miejsce na wysokości zamka sądzę że nie odbiło ryglowanie dlatego masz zatrzaśnięte. Sprawdz czy masz sygnał na kablach na slupku przy nogach pasażera."

Jeszcze tego nie zrobiłem.

Przypomniało mi się natomiast, że dzień przed tym jak zatrzasnęły mi się drzwi miałem taką sytuację, że nie mogłem otworzyć tych drzwi od środka za klamkę a od zewnątrz udało mi się. Nie wiem czy ta informacja może pomóc nam w rozwiązaniu problemu ale skoro mi się to przypomniało to postanowiłem o tym napisać... a może naprowadzi to nas na dobry trop:)
  • Poziom 21  
    Pukałem jak kazał piotrekwoj1 lecz niestety nic to nie dało... Jak mam sprawdzić czy mam sygnał na kablach na slupku przy nogach pasażera??? Jak tam się dostać???

Dodano po 1 [minuty]:

Bardzo proszę o szybkie sugestie ponieważ chce dziś spróbować to zrobić
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Proszę o poważne podejście do tematu... nie ma czasu na żarty...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Czyli co miałbym tapicerkę rozwalać??? Może jakiś złodziej byłby mi pomocny?:)
  • Poziom 21  
    Teraz zaczynaja mi dodatkowo wariowac szyby elektryczne w obydwóvh przednich drzwiach... czasami otworze je i nie moge zamknsc lub tez same sie zamykaja... co moze byc tego przyczyna i jak probowac rozwiazav ten problem?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie pomyślałeś, by oddać auto w ręce fachowca, przecież Ty o jego działaniu pojęcia nie masz... Zamykam.