Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuję tunera HD do odbioru nc

fogarty 30 Dec 2014 16:30 810 1
    fogarty
    Level 2  
    Witam
    Platforma nc+ "w trosce o wygodę klienta" ostatnią aktualizacją oprogramowania tunera zablokowała możliwość nagrywania programów przez zewnętrzne nagrywarki poprzez łącze scart. Mam nagrywarki Panasonic DMR-EH68 i DMR-EX645 i lubię z nich korzystać.
    Blokada dotyczy oprogramowania tunera i przy własnym sprzęcie podobno nie będzie problemu.
    Mam antenę z konwerterami Hotbirda i Astry no i kartę cyfry+ taką jak ta:
    Poszukuję tunera HD do odbioru nc

Potrzebuję tunera, który obecnie umożliwi odbiór cyfry+ i nagrywanie na nagrywarkę zewnętrzną, a jak zakończę współpracę z cyfrą pozwoli na odbiór programów niekodowanych, jak RTL z Astry.

Pierwszy wpadł mi w oko Ferguson Ariva 103 - ma czytnik kart dla płatnych telewizji, a więc chyba będzie działał?

Z drugiej strony myślę też o Fergusonie Ariva 252 Combo z czytnikiem Common Interface - planuję przejście do Vectry - czy tego Fergusona będę mógł wtedy wykorzystywać zamiast tunera Vectry?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w wyborze.
    sosarek

Level 43  
    Ariva 252 Combo pozwala na odbiór kanałów satelitarnych oraz programów naziemnej telewizji cyfrowej, nie da się go wykorzystać zamiast dekodera Vectry, za to po podłączeniu go do internetu mamy możliwość oglądania niektórych serwisów internetowych, chociażby YT.