Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] podświetlenie led lub uszkodzoną matrycę LTA460HW04 orazLC420DUE sfr3

Golkowis 30 Dec 2014 20:19 1968 6
    Golkowis
    Level 20  
    Witam
    Kupię sprawną matrycę LC420DUE sfr3 oraz uszkodzoną LTA 460HW04 lub sprawne podświetlenie LED z takiej matrycy.
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    LCD-LED-PDP

Level 28  
    LTA460HW04 mam ale już podmienione. Nie sprawdzałem jak z możliwością wymiany pojedynczych diód. Pozdrawiam
    Golkowis
    Level 20  
    Sam jeszcze nie zdemontowałem szyby z panela aby się przekonać ile diod mam uszkodzonych ale jeśli masz jakieś dobre to może coś bym poskładał?
    LCD-LED-PDP

Level 28  
    No mam, sam nie sprawdzałem czy góra na dół pasuje i odwrotnie. Będę miał też komplet sprawnych po Nowym Roku. Jak narazie problem z wysyłką bo mieszkam i pracuję w DE chyba że bym uciął kawałek w razie możliwości wymiany.
    Golkowis
    Level 20  
    Sorry, ale co znaczy komplet skoro ma być tam jedna listwa z 64 diod LED. Połączone są na tej listwie w 4 szeregi po 16 diod. Gdyby była możliwość zakupu takiej listwy / LJ64-03471A / to ile by kosztowała?

Dodano po 1 [minuty]:

Chyba,że mój błąd i są tam dwie?

Dodano po 9 [minuty]:

Dodam jeszcze że załatwiłem uszkodzoną matrycę T460HVN02.2 z Toshiby 46TL933 / bo właśnie mam taką z uszk.podświetleniem / i okazało się że zupełnie ma inny montaż diod LED / i nie nadaje się.Producent AUO i widać że montują do tych tv różne matryce i potem jest problem z naprawą.
    LCD-LED-PDP

Level 28  
    Jako komplet mam na myśli górę i dół, choś nie rozbierałem tego ustrojstwa tylko zmieniałem same szkło. Muszę się temu przyjrzeć po nowym roku. HVN02 to AUO a HW04 to Samsung wiec konstrukcja zdecydowanie inna.
    Golkowis
    Level 20  
    OK będziemy w kontakcie bo zależy mi na jej naprawie.
    Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
    Pozdrawiam
    Piotr Pasternak

Temat zamykam.
    Dalsze dyskusje proszę prowadzić za pomocą komunikatorów lub PW na forum.
    ANUBIS

Przypominam, że to dział ogłoszeń.
    Porady , podpowiedzi i konsultacje prowadzimy w innych działach forum.