Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia Tipo ST21i- Dziwne zachowanie wyświetlacza

Shorpil 30 Gru 2014 23:51 2343 5
  • #1 30 Gru 2014 23:51
    Shorpil
    Poziom 2  

Witam, jestem posiadaczem telefonu sony xperia tipo st21i i mam z nim problem. Mianowicie pękł mi ekran ( nie widziałem prawie połowy ;/ ) no więc zamówiłem wyświetlacz (do tego modelu) przez internet. Przesyłka dotarła do mnie więc zabrałem się za wymianę wyświetlacza, odkręciłem co trzeba wymieniłem uszkodzony wyświetlacz wsadziłem nowy skręciłem telefon i o dziwo nic się nie pokazywało po kilku próbach odesłałem wyświetlacz który okazał się później uszkodzony. Lecz nie w tym problem, po założeniu starego ( pękniętego w pół wyświetlacza ) telefon włączał się wyświetlał ale tutaj właśnie zaczyna się komplikacja. Telefon po tym gdy dotykam ekran aby np. odblokować klawiaturę jakby się wyłączał, jednak gdy trzymam palec na ekranie nie ruszając nim to po ok 15 sekundach ekran włącza się, ten suwak odblokowania ekranu też się przesuwa. Wygląda to jakby odświeżanie ekranu było bardzo powolne, może ktoś z was miał podobny problem ? Dodam również że po odblokowaniu telefonu ( przesunięcie na ślepo ) wszystko co klikam działa normalnie, tylko że ekran jest jakby wyłączony więc nie jest to zawieszanie się telefonu.
    Z góry dziękuję za pomoc.

2 5
  • #2 31 Gru 2014 00:33
    2186233
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 01 Sty 2015 22:17
    Shorpil
    Poziom 2  

Nie, nie jestem w stanie zrobić, ponieważ wszystko z wyświetlacza znika po dotknięciu ekranu

0
  • #4 02 Sty 2015 11:16
    2186233
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 02 Sty 2015 11:26
    Shorpil
    Poziom 2  

Wiem, wiem jak to zrobić jednak nie jest to możliwe ponieważ czasami nie widać nic na ekranie, nie wiem które opcje wybierać bo ich po prostu nie widzę a na pamięć nie znam.
    Może nagram innym telefonem filmik, jak zachowuje się telefon ? bo tak z opisu czasami ciężko wyczytać o co mi chodzi i jaki problem.

0