Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Apple iPhone 4S - Kilka pytań do doświadczonych użytkowników iPhone 4S

Warszawiak87 31 Dec 2014 15:15 540 0
    Warszawiak87
    Level 8  
    Witam! Trzy dni temu kupiłem swój pierwszy sprzęt z nadgryzionym jabłkiem z tyłu :D . Teraz chciałbym uzupełnić nieco swoją wiedzę o nim. Myślę, że dowiem się tego czego chcę od użytkowników, którzy mieli więcej do czynienia z produktami Apple.
    1. Jailbreak - Fabrycznie wgrany był tam iOS7, ale poprzedni właściciel zaktualizował go do iOS8.1.2, więc:
    - Czy warto jailbreakować?
    - Czy ryzyko uszkodzenia telefonu jest bardzo wysokie?
    - Czy trudno się to robi dla użytkownika który miał do czynienia ze zmianą oprogramowania Androida?
    - Czy nie będę miał później problemów z aktualizacją, podłączeniem do komputera, działaniem iOS?
    2. Nie podoba mi się nowy "płaski" i "gradientowy" interfejs systemu.
    - Czy można to zmienić na piękny wygląd iOS6 bez downgradowania, ponieważ iOS8 ma wiele przydatnych funkcji, z których nie chcę rezygnować dla ładniejszego wyglądu systemu?
    3. Czy polecacie jakieś fajne "gadżety" do tego telefonu?
    - Jakieś konkretne stacje dokujące, ciekawe etui i urozmaicenia do niego?
    Na tę chwilę to wszystko, ale na pewno będę mieć jeszcze jakieś pytania, więc będę pisać w postach.
    Pozdrawiam wszystkich posiadaczy iUrządzeń i życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo